Mobil

Türk markası Reeder'dan iPhone değişim kampanyası!

Reeder, iPhone değişim kampanyası başlattı. Eski iPhone’larınız karşılığında sizlere yerli bir model teklifi sunuluyor.


ABD'nin Türkiye'ye uyguladığı tavrın sonucunda Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün yaptığı bir açıklamayla ABD menşeli ürünlere karşı boykot çağrısında bulunmuştu. 

Erdoğan, “Onların iPhone'u varsa öbür tarafta Samsung var, Venüs var Vestel var. Ne yaptığımızı anlasınlar. Biz kendimize yeteceğiz.” açıklamasında bulunmuştu.

Bu açıklamanın ardından birçok Türk marka, ABD'yi boykot edeceğini ve gerekli yaptırımların uygulanacağını açıklamıştı. Şimdi ise bu firmaların arasında Reeder markası da katıldı. Firmanın “Buyback” olarak adlandırdığı değişim kampanyası, aslında Güney Koreli Samsung tarafından da dönem dönem uygulanan bir yaklaşım.

Eski ve sağlam durumdaki telefonunuzu firmaya veriyor, karşılığında aldığınız teklifi değerlendirmek isterseniz, size yerli Reeder marka bir cihaz sunuluyor.

Türk markası Reeder'dan iPhone değişim kampanyası!

Reeder, bu değişim kampanyasının hangi modelde ne kadar indirime ya da karşılığa denk geleceği konusunda net bir açıklama yapmış değil. Firma kesin rakamlar bildirmek yerine potansiyel müşterilerinden eski iPhone'ların, farklı açılardan çekilmiş fotoğraf ve videolarını istiyor.

Sonrasında bu görseller size bir teklif hazırlamak amacıyla değerlendiriliyor, ardından Reeder size ulaşıp kendi teklifini iletiyor. 

Eğer iPhone X gibi son model telefonlarınızı kampanyaya sokmak istiyorsanız, firmadan birden fazla cihaz alma şansınız da var. Bu kampanyaya dahil olmadan önce konuyu iyice araştırmalı ve fiyat performans karşılaştırmalarına bakmalısınız.

Eğer sizlere mantıklı geliyorsa buradan konuyu daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. 

Yorumlar
Can
iPhone gibi teli ver kalitesiz telefonu al akıllara zarar
Cevapla
Bilge
Yahu o telefonu sen mi üretiyorsun? Yurtdışında ürettirip burada satıyorsun, aklı olan iphone'un reeder'dan daha iyi olduğunu bilir, bu tamamen mercedesi getir tofaşı götür gibi bir durum, dahası milleti keriz yerine koymaktır
Cevapla
Doktor1
İphone daha iyi özellikler ve kaliteli sunuyor. Hızlı, rahat ve yumuşak oluyor. Babam reeder telefonu almıştır, bir baktım. Zamanla öğrendim. Zaman geçti, reeder çok kötüleşti. İphone kötüleşmedi. Reeder hep hep donuyor, virüsler vuruyor, güvensiz, yavaşlatan, ekrana zar zor dokunuyor. Sanki kötü telefonla mı değişim yapalım ki? İphone den daha iyi marka olursa değişim olur.
Cevapla
Komik
Allah akıl fikir versin.. Ne günleri görür olduk yaa.
Cevapla
Ömer
Çok komik
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.