Mobil

Türk Telekom 2021'e çok hızlı girdi!

Türkiye'de hizmet veren 3 büyük operatörden biri olan Türk Telekom 2021 yılına bomba gibi bir giriş yaptı. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.


Türk Telekom operatör görevinin yanı sıra Türkiye'nin kalkınması adına da önemli işlere imza atıyor. Bu işlerden en önde geleni ise istihdam meselesi diyebiliriz. Malum ülkemizde binlerce işsiz bulunuyor. Türk Telekom bu işsizliği az da olsa engelleyebilmek adına önemli bir hamlede bulundu.

Türk Telekom'dan yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Bu arada birazdan okuyacağınız ifadeler Türk Telekom tarafından yayınlanan basın bültenine aittir. Eğer Türk Telekom ile ilgili bir sorun, şikayet ya da öneriniz varsa yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz. Zira yorumlarını Türk Telekom yöneticileri için önemli.

Türk Telekom 2021'e çok hızlı girdi!

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, yeni yıla yeni istihdam sağlayarak başladı. 2020’de 9 binin üzerinde çalışanı bünyesine katan Türk Telekom Grubu, yeni yılın ilk günlerinde tüm Türkiye’de görev alacak 500 teknikeri daha saha ekibine dâhil etti.

Türkiye’nin 81 ilinde 34 binin üzerindeki çalışanı ile sektöründe lider olan Türk Telekom, pandemi sürecinde de istihdama katkısını sürdürdü. 

Türk Telekom’un telekomünikasyon sektöründe en büyük çalışan ekosistemine sahip şirket olduğunu ifade eden Türk Telekom CEO’su Ümit Önal,

“Sürdürülebilir bir istihdam oluşturmak en önemli gündem maddelerimiz arasında yer alıyor. Kesintisiz iletişim sağlamak için her koşulda fedakârca görev yapan saha ekibimize, tüm Türkiye’de görev alacak 500 yeni tekniker katıldı. Türk Telekom ve grup şirketlerimiz Argela, İnnova, Sebit,  AssisTT ve Türk Telekom International ile 2020’de toplam 9 binin üzerinde kişi ailemize dâhil oldu. Millî sorumluluk bilinciyle istihdama katkı sağlamak ve müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz ve 2021’de de ülkemizin ekonomisine destek olacağız.” dedi. 

Yorumlar
Zeynep
İzmir Karşıyaka ilçesi İnönü mahallesi 6747 sokakta şehrin göbeği bir ilçede internet bağlatamıyoruz uzaktan eğitim almak zorundayız mağdur ediliyoruz. Bırakın fiber interneti port yok. Defalarca aradık genel müdürlüğe dilekçe verdik. Neredeyse 1 yıl oldu icraat yok. Boş yalan haber yapmayalım lütfen
Cevapla
Ayşe kurtoglu
Kocaeli Körfez merkezde oturmama rağmen kackez internet başvurusu için gittik kapıda kutu yok diyip olumlu bir cevap alamadık kızım cep telefonumla ders yapıyor sürekli TLF da sürekli canlı dersten kitlenecek duruma geldi😁😁😁😁
Cevapla
Tahir
Türk Telekom pişmanlıktır
Cevapla
Ahmet barak
Şırnak idil ortaköy baz istasyonu 20 gündür çalışmıyor şikayet etmememize rağmen arızayı gideremedi nasıl turkiyede 1. Olacaksın be mübarek hale bu arızayı gider
Cevapla
Cumali
Paketleriniz pahalı bi kampanya başlatsanız çok güzel olur
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.