Mobil

Türk Telekom internete zam yapmayacak!

Turkcell'in ardından Türk Telekom da Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na destek oluyor ve internet paketlerine yılbaşına kadar zam yapmayacağını açıkladı.

Türk Telekom internete zam yapmayacak!

Geçtiğimiz günlerde Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı açıklanmış ve şirketlerden bu programa destek vermeleri istenmişti. Telekomünikasyon sektöründen bu çağrıya ilk cevap veren marka Turkcell oldu. Şirket bugün yaptığı açıklama ile yılbaşına kadar internet paketlerini ikiye katladığını açıkladı. Konuyla ilgili ikinci destek ise Türk Telekom'dan geldi. Turkcell'in sunduğu kadar yüksek bir destek vermeyen marka yine de kampanyayı desteklediğini açıkladı.

Türk Telekom internete zam yapmayacak!

Türk Telekom'un Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na desteği ise başına kadar mobil ve sabit internet ücretlerine zam yapmamak oldu. Şirketin Twitter hesabından yapılan açıklamada 'sürpriz indirimler için bizi takiph etmeye devam edin' ifadesi de yer alıyor. Belki bu zam yapmama sözüne ek olarak farklı indirim ya da kampanyalar da gelebilir.

Vodafone'dan ses yok

Turkcell ve Türk Telekom'un bu hamlesine karşılık henüz Vodafone cephesinden bir ses çıkmadığını belirtelim. Onlar da bir açıklama yaparsa yine bu sayfalarda sizlerle paylaşacağımızı belirtelim.

Yorumlar
Çetin
Türk telekom zam yapmayacağını söylemiş ama 64,99 olan paket 84 olmuş, nasıl zam yapmıyor?
Cevapla
Erhan
Zaten taahhütlü kullananlar için ne anlamı vardi ki heyecan olsun bizde birşeyler yapıyoruz işte demek için yapılmış
Cevapla
Beton Kemal
Vodafone ancak almayı bilir. Sonuçta global ingiliz menşeili bir operatör. Hattım vodafone du ve o kadar rahatsız ettiler ki beni artık isyan edip Türk Telekom a taşıdım hattımı. Kafalarına göre kullanım paketimi defalarca değiştirdiler. Hepside bir üst fiyattan. Müşteri hizmetlerinde bir insan evladı ile konuşmak mümkün değil. Çıldırma noktasına getiriyorlar insanı onlarca dakika telefon başında. Bir daha vodafone mu, tövbeler tövbesi.,
Cevapla
asım
TURKCELL Candir Gerisi Heyecan
Cevapla
Mehmet
Yapan yapmış zami siz yapsaniz ne yazar sen yaparsın biz kapatırız internet olur zami ertelemeyin yapin
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.