Mobil

Türk Telekom limitsiz internet çağını başlatıyor

Türk Telekom, limitsiz internet uygulamasını 1 Ocak’tan itibaren başlatmaya hazırlanıyor. Ocak ayında tüm internet paketlerini limitsiz internete geçirecek olan Türk Telekom’un müşterileri uygulamadan avantajlı çıkacak.

Türk Telekom limitsiz internet çağını başlatıyor

Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, internette sınırları kaldıran uygulama çerçevesinde hem mevcut hem de yeni müşterilere avantajlı fırsatlar sunacaklarını dile getirdi ve “1 Ocak 2019’a uyandığımızda Türk Telekom ile Türkiye’nin dört bir yanı sınırsız internete geçecek. Bütün müşterilerimizi, esnafımızı, işyerlerimizi ek hiç bir ücret ödemeden artık limitsiz internete geçiriyoruz. Yeni müşterilerimize ise çok cazip kampanyalar ve farklı hız seçenekleri sunarak limitsiz internet deneyimi yaşatacağız. Hem kullanımı hem internet penetrasyonunu artıracağız” diye konuştu.

Türk Telekom limitsiz internet çağını başlatıyor


Türkiye’nin dört bir yanındaki abonelerini yeni yılda limitsiz internetle buluşturacaklarını belirten Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, “1 Ocak’tan itibaren Evde İnternet ve İşte İnternet limitsiz paketlerimizi güncelleyerek, hem yeni hem de mevcut müşterilerimizi limitsiz paketlere geçireceğiz. Yeni müşterilerimize, ayda sadece 59,90 TL’den başlayan giriş fiyatlarıyla limitsiz paket seçenekleri sunacağız. Yeni dönemde yeni müşterilerimiz farklı hız seçeneklerine sahip limitsiz paketlerimizden dilediklerini seçebilecekler. Mevcut müşterilerimizi de ek hiçbir ücret ödemeden limitsiz paketlere geçirmiş olacağız” dedi.


Dursun: Türk Telekom 1 Ocak 2019’dan itibaren internet daha hızlı daha kapsamlı
Yeni uygulamanın resmi olarak yürürlüğe girmesiyle birlikte tüm paketlerini limitsiz internete geçireceklerini aktaran Dursun, uygulamadan müşterilerin avantajlı çıkacağını söyleyerek şöyle konuştu: “Ocak ayında başlayacak yeni uygulama ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanında hizmet verdiğimiz milyonlarca sabit internet abonemizin internet deneyimlerini iyileştirmeyi amaçlıyoruz. Tüm bu avantajlar sayesinde müşterilerimizin internet deneyimini büyük ölçüde iyileştirmiş ve onlara daha hızlı ve kapsamlı bir internet erişimi sağlamış olacağız”.

Türk Telekom’un gelişimi hakkında da bilgi veren Hakan Dursun, Türk Telekom’un 178 yıldır bu ülkenin hizmetinde olduğunu, 33 binden fazla çalışanıyla entegre bir operatör olarak toplam 44,7 milyon müşteriye sahip büyük bir aile olduğunun altını çizdi. Türkiye’nin dört bir noktasında tüketicinin yanında olan Türk Telekom’un yılın ilk 9 ayında 15 milyar TL’nin üzerinde gelir sağlayarak son 10 yılın en yüksek gelir artış oranını elde ettiğini de vurgulayan Dursun, 2005’ten bu yana ülke hazinesine sağladığı 85,8 milyar TL katkı ile Türk Telekom’un Türkiye için çok önemli bir değer olduğunu ifade etti.

Konuşmasında, internetin yaygınlaşmasının Türk Telekom’un en büyük önceliklerinden olduğunu, bu amaçla 2005’teki özelleştirmeden bu yana 33,2 milyar TL yatırım yaptıklarını kaydeden Dursun, teknoloji ve altyapı yatırımlarına son hız devam ettiklerini belirtti. Dursun, köklü ve güçlü bir marka olarak “Ülkemizin her iline, ilçesine, kasabasından köyüne gidiyoruz. Çünkü biz Türk Telekom’uz, çünkü biz Türkiye’yiz. Türkiye’deki hanelerin yüzde 90’ından fazlasına interneti götürdük. Bu oran AB ülkeleri seviyesinde. Altyapımızla ülkemizi dijitalleştiriyor, akıllı şehirler oluşturuyoruz. Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin tamamına hizmet götürüyoruz” dedi.

“Türkiye’de internet erişiminin yaygınlaşması ve internet okuryazarlığının artması için çalışan Türk Telekom, 10,6 milyon haneye ve işyerine hizmet veriyor. Son 12 ayda 1,2 milyon yakın yeni hane ve işyerini internetle tanıştıran Türk Telekom sayesinde geçen sene yüzde 48 olan internet penetrasyonu bir senede yüzde 53’ü aştı. Hedefimiz bu rakamı yüzde 70’lere çıkarmak. İnternetin yaygınlaşmasının yanında daha çok kullanılmasını da teşvik ediyoruz. Türk Telekomluların 2014’te 35 GB olan aylık ortalama internet kullanımı, 2018’de 90 GB’a yükselmiş durumda. Yani kullanımı neredeyse 3’e katlamış bulunuyoruz” dedi.

Yorumlar
Sahin
Bende iki ay memlekette kaldım Turkcell cayır cayır 3g çekerken bizim Türk Telekom 2 g hizmeti veriyor hala iki ay aradım ettim bir sonuç alamadım en sonunda İllallah ettim hattı taşıdım Arkadaş 20 gb internet var kullanamadım. Kaç defa aradım bir dosya oluşturuyorlar bekle bekle arayacaklar ben arıyorum bir kayıt oluşturmuştuk ne oldu diyorum sizin dosyanıza teknik servis bölümü bakıyor bizim bilgimiz yok diyorlar teknik servis bölûmüyle görüşüyorum baz istasyonu kurulacak diyorlar
Cevapla
mehmet Döner
5 eylül 2018 tarihinden 6 ekim 2018 tarihine kadar arıza yapılmaz mı 5 ekim de zonguldak telokom a arıza kaydı yaptırdım aradan bir müddet geçti arıza düzelmedi 4441444 ü aradım verilen cevap şaşırtıcı arızanız düzeltilmiş denildi nasıl olur ben niye arayayım internetim varsa. yeniden kayıt cep telofonuma arızanız düzeldi diye mesaj gene net yok yeni kayıt size ulaşamadık. başka kayıt internet iniz var ben yok diyorum başka arıyorum bana modem ayarı yaptırıyorlar en az 3 sefer telofonla modem ayarı yapıyorlar hatırlatıyorum ev telofonum da bir ses (hışırtı) dahi yok yani telofon da şalışmıyor. Netice 6 ekim de arıza giderildi başka sına bağlamışlar hattımı netice de çamura da yattı kos koca Türk Telekom hakkımı arayamıyorum yazıklar olsun
Cevapla
met
telekom !!! sen önce şehir merkezlerinde bile altyapı mağduriyeti yaşayanların sorununu çöz, 5 yılda şehir göbeğindeki basit 2 telli telefon data hattını yan sokaktan evime çekemeyen Telekomun reklamını yapmaya devam ediyorum. Buradan tüm Türkiye'de duysun. REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ dimi ??? Sizce bu sorun değil dimi ? 1 kişi yanında binlerce müşteriyi sabit ücret mantığını koyarak yıllardır kaybettiniz zaten. Sizin dışınızda özel firmalar çok daha kaliteli hizmetler veriyor artık çok şükür tek değilsiniz piyasada da mağduriyetimiz giderildi
Cevapla
ademm
akn yi kaldırdı fiat artışınıda geçirdi
Cevapla
Misafir
Cep interneti sınırsız nezaman olucak yada yüksek gb dışarda olana çslışana yetmiyor şimdiki paketler gb yüksek olanlarda çok pahalı.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.