Mobil

Türk Telekom Selfy’lilere iletişim artık daha eğlenceli!

Türk Telekom’un gençlik dünyası Selfy, Facebook’un kamera filtrelerine eklediği özel ikon ve filtrelerle, iletişimi daha da eğlenceli hale getiriyor.


Türk Telekom’un gençlik dünyası Selfy, Facebook’un kamera filtrelerine eklediği özel ikon ve filtrelerle, iletişimi daha da eğlenceli hale getiriyor. Sunduğu yeniliklerle fark yaratmaya devam eden Selfy ile gençler, kendi özgün tarzlarını daha da renklendirecek.

Gençlerin tercihlerini ve yaşam tarzlarını iletişimde gönüllerince yansıtmalarına olanak sağlayan Türk Telekom Selfy, Facebook’un kamera filtrelerine Selfy’lilere özel ikon ve filtreler ekledi.

Böylece Selfy’liler, yaratıcı filtreler, eğlenceli ikonlar ve Selfy müziği ile kendi kurallarını kendileri koyuyorlar.

Selfy’nin, Facebook’a eklediği bu özel ikon ve filtreler, kolay bir kullanıma sahip. İlk etapta sunulan beş ayrı filtre özelliğine, ilerleyen dönemlerde yenileri de eklenecek. Türk Telekom Selfy, sunduğu bol internetli tekliflerle gençlere dijital dünyada kendilerini diledikleri gibi ifade etme imkanı sunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.