Mobil

Türk Telekom son projesi ile kullanıcılarından alkış aldı

Türkiye’nin 3 mobil operatöründen biri olan Türk Telekom yeni projesi ile kullanıcılarının takdirini topladı. İşte detaylar.


Türkiye’de telekomünikasyon denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi de şüphesiz Türk Telekom. Şimdiye kadar pek çok proje ile gündeme gelen Türk Telekom, bir kez daha kullanıcılarının takdirini toplamayı başardı.

Sosyal sorumluluk kapsamında başlatılan Günışığı projesi ile binlerce görme yetiş kusurlu olan çocuğa eğitim verildi.

Türk Telekom son projesi ile kullanıcılarından alkış aldı

Türk Telekom tarafından konu ile ilgili paylaşılan bültende şu satırlara yer verildi.

Türk Telekom, toplumsal sorumluluk bilinciyle yürüttüğü projelere Günışığı ile devam ediyor. Türk Telekom’un az gören çocuklara yönelik hayata geçirdiği ‘Günışığı’ projesi kapsamında, çocuklar ile aileleri, Covid-19 nedeniyle Mart ayından itibaren uzaktan devam eden 2019-2020 eğitim öğretim yılını tamamladılar. Engelsiz Yaşam Derneği (EY-DER) iş birliğiyle yürütülen Günışığı projesindeki çocuklar ve aileleri Nisan ve Mayıs aylarında hafta içi her gün farklı branş öğretmenlerinden canlı yayın ile Günışığı eğitimi aldı.

Proje dâhilinde 43 binden fazla kişiye Günışığı eğitimi verilirken, ‘az gören eğitimci eğitimi’ içeriği ailelere aktarıldı. Canlı derslerde yayın sırasında öğrencilerden gelen sorular da yanıtlandı. Aile eğitimi içeriklerinin yanı sıra ‘Az gören eğitimci eğitimi’ ile anne babaların eğitimci rolüne destek sağlandı. Bu dönemde az gören ailelerinin birbirleriyle iletişimi arttı.

Biz de Türk Telekom’u bu başarılı projesinden ötürü tebrik ediyoruz. Kullanıcılarına bedava dakika, internet vermelerindense muhtaç çocuklara eğitim fırsatı vermeleri çok daha önemli.

Yorumlar
Döver
vasifsiz ve iletişimsiz personeli olduğu için şirket ne yapsa işe yaramaz
Cevapla
Rize/ Mehmet Y
Tüm Operatörleri kapadım Turktelekom Temiz yeni sayfa açtım
Cevapla
Seyfullah
Türk Telekom kullanıcısıyım aylık 15 gb hakkım var ne yazık ki çekmediği için kullanamıyorum yazıklar olsun 👏👏👎
Cevapla
Seyfullah
Alkışlanacak bir firma veya şirket değilsiniz oturduğum mahallede 4 yıldır telefonum çekmiyor bunu turktelekom sizin ancak ayibiniz alkışlanır 👏👏👏👎
Cevapla
Gülcan Soylu
Numaramı türk telekoma taşıdım 2 haftadır açılmadı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.