Mobil

Türk Telekom'dan ''keyfi peşin, ödemesi taksitli'' tablet kampanyası

Türk Telekom'dan tablet kampanyası!

Türk Telekom'dan ''keyfi peşin, ödemesi taksitli'' tablet kampanyası

Türkiye’nin lider iletişim şirketi Türk Telekom Grubu, “Tablet Portföyü Kampanyası” ile tüm müşterilerini tablet sahibi yapıyor.

Yılsonuna kadar devam edecek olan kampanya kapsamında Türk Telekom Grubu müşterileri Casper VIA T7DCasper VIA T18-M ve Samsung Tab 3 Litetabletlerini Türk Telekom Grubu mağazalarından en uygun fiyatlarla satın alabilecekler.

1439913974_tabletkampanyasifoto.jpeg

Türk Telekom Grubu müşterileri;

·        Casper VIA T7D tablete 12 TL x 24 ay,

·        Casper VIA T18-M tablete 16 TL x 24 ay,

·        Samsung Tab 3 Lite tablete ise 14 TL x 24 ay

avantajlarıyla sahip olabilecekler.

Türk Telekom Grubu olarak en yeni ürün ve cihazları en uygun koşullarda müşterilerine sunmanın öncelikleri olduğunu vurgulayan Türk Telekom Entegre Bağlantı Yönetimi Direktörü Baran Yurdagül“Pazarda benzeri olmayan kampanyalarla müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik çeşitli fırsatlar sunuyoruz. Tablet Portföy Kampanyası’ndan Türk Telekom, TTNet ve Avealı müşterilerimiz istedikleri faturalarına yansıtabilecekleri ek tutarla yararlanılabilecek. Bu özel kampanya ile müşterilerimizin en yeni teknolojilere daha kolay ulaşmalarını ve dijital dünyanın getirdiği hız, bilgi ve eğlenceyi en iyi şekilde deneyimlemelerini hedefliyoruz” dedi.

Müşterilerin faturalarına ek taksitlendirme yapılan kampanya kapsamında TTNET abonelerine ek olarak Tivibu Go Giriş paketi ve 24 ay ücretsiz TTNET Wi-Fi hizmeti de sunulacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.