Mobil

Türk Yapımı Flipboard Newsboard iPhone Uygulaması

Tüm haberler parmağınızın ucunda!

Türk Yapımı Flipboard Newsboard iPhone Uygulaması

Haber alma ihtiyacı şüphesiz anasayal hakkımız; fakat İnternet dünyasının gelişmesi ile birlikte haber kaynaklarının çokluğu, ilgi alanlarının çeşitliliği ve haberlerin tüketilme hızı gibi faktörlerin doğru bilgilenmemizin önünde bir engel oluşturduğu da bir gerçek...

Newsboard, iPhone kullanıcıları için hayatı bu anlamda kolaylaştırmayı amaçlayan güzel bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama, bilgi kirliliğine karşı çözüm getirdiğini iddia ederken; haber almayı da eğlenceli bir şekle dönüştürmeyi vaat ediyor.

1349431106_mza8506961491115575147320x480-75.jpg

Tüm haberler parmağınızın ucunda!

Uygulama içerisinden gündem, ekonomi, kadın, yemek tarifleri, spor, son dakika, sinemalar, otomobil, teknoloji, yazarlar gibi 20 farklı kategoriden ilgilendiklerinizi seçebiliyor ve daha da güzeli bu kategorilere ait haber kaynaklarını gazete, dergi İnternet sitesi gibi 50’ye yakın haber kaynağından kendiniz belirtebiliyorsunuz. Dolayısıyla newsboard size kendi gazetenizi hazırlama olanağı da sunmuş oluyor. Aynı zamanda uygulama ile facebook, twitter gibi sosyal medya kanallarına da kolaylıkla  erişebiliyor; böylece sosyal medyanın oluşturduğu istenmeyen bilgi, tanıtım ve reklamlarından da kurtulmuş oluyorsunuz. Özetle, newsboard bilgi almak isteyeceğiniz tüm kanalları tek bir çatıda toplarken; size de kendi mecranızı oluşturma özgürlüğü veriyor.

Haberler arası geçiş ve iPhone’a özel kullanım özellikleri ise, uygulamanın eğlenceli bir şekilde kullanılmasını sağlıyor.

Eğer siz de zorunlu iPhone uygulamaları yüzünden veri kirliliğinden sıkıldıysanız ve size verilenleri değil, kendi istediklerinizi okumak istiyorsanız Newsboard uygulaması ile kendinize yepyeni bir kapı aralayın. Newsboard size benzersiz bir haber alma deneyimi sunacaktır.

Uygulama hakkında detay bilgiye www.newsboard.mobi adresinden ulaşabilir, ücretsiz olarak itunes (http://itunes.apple.com/us/app/newsboard/id535574923) adresinden uygulamayı indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.