Mobil

Türk yapımı Guns Of Death oyunu başarıya koşuyor!

Tamamıyla Türk geliştiricileri tarafından yapılan Guns Of Death, Google Play üzerinden kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Türk yapımı Guns Of Death oyunu başarıya koşuyor!

Tamamıyla Türk geliştiricileri tarafından yapılan Guns Of Death, Google'dan alınan Early Access bildirimi ile açık betaya kavuştu. Google Play'de 6 kategoride kendisini ön plana çıkaran oyunu sizde deneyimleyerek gününüze bir farklılık katabilirsiniz.

İlk beş günde reklamsız organik bir şekilde 4.600 aktif kullanıcıya ulaşan yapım, hedef olarak ortalama 30 gün içerisinde 500.000 - 1 milyon indirme arasına girmeyi planlıyor. Umarız beklediği başarıyı yakalayacaktır.

Online FPS tarzı oyunlarda heyecan arayanlar için geliştirilen Guns Of Death, yüzde yüz Türkçe ve Türk yapımcıların elinden çıktı. Multiplayer özelliğiyle 4 kişilik takım savaşlarını gerçekleştirebileceğiniz oyunda kendi takımınızı kurabilir ve gerçek oyunculara karşı mücadele etmeye başlayabilirsiniz.

Ücretsiz verilen silahlar ile tam donanımlı bir oyuncu olma şansı sunan ekip, yeni katılan oyunculara da bir yandan desteklerini vermeye devam edecek gibi duruyor. Düşmanı yok etmek için cephanen oldukça geniş. Sniper, shotgun, tabanca hangisi favori silahın? Yoksa molotof mu, el bombası mı? Hangisini tercih edeceksin?

Tamamen gerçek çatışma hissini arayanlar için Guns Of Death güzel bir alternatif olabilir. Saatlerce oynamak isteyeceğin keyif veren FPS oyunları arasında en yenisi ve en iddalı olan Guns Of Death seni gerçek bir çatışmanın ortasında bırakacak. 
 
Menüsünden oyun içi yazılarına kadar her şeyin Türkçe olduğu güzel bir FPS oyunu sizleri bekliyor. Takımını kurarak sen de takım savaşlarında yerini alabilir ve birbirinden güzel haritalarda takım olarak mücadele edebilirsin.

Peki Guns Of Death oyunculara neler sunuyor?

✯Mobilde konsol kalitesinde oyun deneyimi 
✯Çevirimiçi bağlı 8 oyuncu ile multiplayer FPS
✯Online arenalar
✯Takım oyunuyla ekibine en yüksek skorları kazandırmaya çalış ve takımını galibiyete taşı

✯30 dan fazla silah seçeneği: Tabanca, Tüfek, Ağır Makineli, Molotof, Pompalı ve daha fazlası
✯Oyun içinde sesli sohbet ile takım arkadaşlarınla savaş stratejileri geliştir
✯Günlük ödüllü görevler

✯Sınırsız hareket kabiliyeti ile kusursuz FPS deneyimi
✯Günlük girişler ile ücretsiz hediyeler 


 

Yorumlar
ersin
Oyun çok iyi videosunu yapmıştım bunun. Çok kısa sürede ilerlemiş helal olsun. Oyun linki goremedim asagida paylasayim https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yekgames.gunsofdeath
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.