Mobil

Turkcell Salla Kazan 50 TL hediye çeki dağıtıyor!

Turkcell, Salla Kazan kampanyası ile 50 TL hediye çeki dağıtıyor.


Turkcell, bildiğiniz gibi müşterilerine Salla Kazan kampanyası ile hediye dakika, SMS ve internet dağıtıyordu. Turkcell, bugün bu hediyelerine bir yenisini daha ekledi.

Turkcell'in mobil ödeme sistemi olan Paycell'de kullanabileceğiniz 50 TL değerindeki hediye çeki, bu haftadan geçerli olmak üzere Salla Kazan kampanyasına dahil edildi.

Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden kullanabileceğiniz Salla Kazan ile 50 TL hediye çeki kazanırsanız, bazı koşulları yerine getirmeniz gerekiyor.

İlk etapta App Store veya Play Store'dan Paycell uygulamasını ücretsiz olarak indirmeniz gerekiyor.

Android için Paycell

50 TL değerindeki hediye çekini kullanabilmek için; Turkcell mağazalarından satın aldığınız Paycell kartınıza ya da Paycell uygulamasından oluşturduğunuz sanal kartınıza 20 TL yüklemeniz gerekiyor. 

Daha sonra 50 TL hediye çeki hesabınıza yükleniyor. Bu hediye çekini Paycell uygulaması içerisinden satın alınacak Turkcell servis ve ürünlerinde kullanabilirsiniz.

Yorumlar
Hatice
Paysel uygualması gençlere yönelik olarak güzel ama bizim gibi 50 yaş üstüne uygun değil hediyeyi verirken bunda dikkat etseniz daha güzel olur hiç cazip gelmedi dogrusu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.