Mobil

Turkcell, T-Fit bilekliği duyurdu

Son dönemde bir hayli popüler olan giyilebilir teknolojik cihaz akımına Turkcell de dahil oldu.


Turkcell, T serisine henüz dahil ettiği T50 akıllı telefonla birlikte T-Fit fitness takip cihazını da duyurdu. Giyilebilir teknolojik cihazlar platformuna adım atan şirketin bu alandaki sloganı ise "Sağlıklı Yaşam" oldu. T-Fit egzersiz cihazı adım sayısı, katedilen mesafe,harcanan kalori bilgisi, titreşimle uyarma, bilek hareketi ile ekran kontrolü, uyku kalitesi takibi ve hedef belirleme gibi özelliklere sahip. Saat gösterimi de bulunan T-Fit, Bluetooth 4.0 bağlantısıyla tüm bilgileri Android ve iOS cihazlarda yer alan eş zamanlanan uygulamaya aktarabiliyor. Ayrıca Turkcell T - Fit mobil uygulaması aracılığıyla takip ettiğiniz bilgileriniz her an güvenli ve sorunsuz bir şekilde ulaşabilmeniz adına Turkcell Akıllı Bulut'ta saklanıyor. 

1401632470_1600x450.png

USB ile şarj, 4 günlük pil ömrü, 0.49-inç büyüklüğünde OLED ekran, Bluetooth 4.0 teknolojisi ve hassas hareket sensörü fitness takip cihazında öne çıkan donanım özellikler. Turkcell.com.tr'de satılan cihazı 119 liralık fiyatıyla, Turkcell Mağazaları ve Turkcell İletişim Merkezleri'nde de bulabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.