Turkcell UpCall uygulaması ile numara sorgulama ücretsiz!

Turkcell, Android ve iOS için yayınlamış olduğu UpCall uygulaması ile numaraların kime ait olduğunu ücretsiz olarak göstermenin yanında, görüşme deneyimini üst seviyeye çıkarıyor. İşte detaylar!

Turkcell UpCall uygulaması ile numara sorgulama ücretsiz!

Sizi arayan ve rehberinizde kayıtlı olmayan kişilerin kim olduğunu her zaman merak etmişsinizdir. Numara sorgulama servisleri bulunsa da bu servisler ücretli olduğu için pek sık kullanılmıyor. Turkcell, numara sorgulamaya UpCall uygulaması ile yeni bir soluk getiriyor. Android ve iOS için yayınlanan UpCall uygulaması tamamen ücretsiz olması ile dikkat çekiyor.

1477294728_upcall-turkcell.jpg

Turkcell UpCall uygulaması neler sunuyor?

- Tüm aramalarınızı tek bir ekran üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. Aramalarınıza dair servis bildirimlerini (kapalıyken arandınız, meşgulken arandınız, vb.) uygulama üzerinden kolayca takip edebilirsiniz.

- Rehberinizde kayıtlı olmasa da sizi kimin aradığını öğrenebilirsiniz. Bu özellikten faydalanmak için sizi arayan kişinin isim bilgisinin paylaşılmasına izin vermiş olması gerekmektedir.

- Bir grup oluşturup, gruptaki kontaklarınızı aynı anda tek tıkla arayabilirsiniz.

- Aramanıza konu/not ekleyerek aradığınız kişinin telefonu çalarken notunuzu görmesini ve çağrınızı cevaplamasını sağlayabilirsiniz.

- Numarasını bilmediğiniz bir mekanı, sadece ismini arama alanına yazıp kolayca arayabilirsiniz. Harita üzerinde yerini görüntüleyebilir, gidiş rotası çizebilirsiniz.

- Sizi rahatsız edebilecek aramalardan, telefonunuzu açmadan haberdar olabilirsiniz.

- Acil numaralara kolayca ulaşabilir, size en yakın eczaneleri bulup tek tıkla arayabilirsiniz.

- Rahatsız etme özelliği ile telefonunuz açıkken arayanlar “aradığınız kişiye ulaşılamıyor” anonsu duyar.

Aramalarınızı daha iyi yönetmenizi sağlayacak, ulaşılamaz ya da meşgul olduğunuzda sizi kimin aradığını haber veren, ya da arayıp ulaşamadığınız kişi telefonunu açtığında, meşgulse konuşmasını bitirdiğinde haber veren Haberim Olsun paketinden ayda 2,99 TL’ye faydalanabilirsiniz.

Turkcell UpCall uygulamasını aşağıdaki bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Android için UpCall indir
iOS için UpCall indir