Mobil

Turkcell yeni 3'lü SİM kartını tanıttı!

Turkcell 3'lü sim kartlarını abonelerinin kullanımına sundu.


Türkiyenin en fazla abone sayısına ve ayrıca geniş bir altyapıya sahip mobil operatörü Turkcell, ilklere imza atmaya devam ediyor. Kullanıcının ihtiyacına göre üç ayrı SIM kart boyutunu bir arada sunan üçlü SIM kartı kullanıma sundu.

Standart, mikro ve nano SIM kart desteğini bir araya getiren üçlü SIM kart, kullanıcının ekstradan adaptör alma gereksinimini ortadan kaldırıyor. Kısaca size Turkcell'in üçlü SIM kartının ne gibi bir işleve sahip olduğunu anlatalım.

1387635569_img20131221161504.jpg

Örnek olarak iPhone 5 ve iPhone 5s kullanıyorsanız bildiğiniz gibi telefonunuz nano SIM kartı desteklemekte. Micro SIM kartlı veya Standart SIM kartlı bir telefon kullanmak istediğinizde nano SIM kartın boyu küçük olduğu için mecburen mevcut olan kartınızı değiştirmeniz; tam tersi durumda ise kartınızı kesmeniz gerekiyordu. Turkcell'in üçlü SIM kartı ise bu sorunu ortadan kaldırıyor.

Standard SIM kart fiyatlandırmasıyla kullanıcılara sunulan üçlü SIM kartlarını Turkcell İletişim Merkez'lerinden temin edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.