Mobil

Turkcell’den Moto Z2 Play alana hediye var!

Motorola, Turkcell’den Motorola Moto Z2 Play alana mükemmel bir kampanya avantajı sunuyor.


Akıllı telefonpazarında hızla büyüyen Motorola, Turkcell ile yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Turkcell mağazalarından kontratlı olarak Motorola ailesinin göz bebeği Moto Z2 Play alana, güçlü sesi ve şıklığıyla Moto ailesinin en sevilen modlarından JBL Soundboost hoparlörü hediye ediliyor.

 

15 Ocak’ta başlayan kampanya kapsamında, Moto Z2 Play akıllı telefonu, Turkcell mağazalarından kontratlı olarak alan aboneler ücretsiz olarakJBL Soundboost hoparlöre sahip oluyor. Genel kampanya katılım koşullarını yerine getiren aboneler 12, 24 veya 36 ay taksit seçeneği ile kampanyadan faydalanabiliyor. Moto Z2 Play’i güçlü stereo sesle canlandıran JBL Soundboost hoparlörün hediye edildiği kampanya 15 Mart 2018 tarihine kadar sürüyor.

Akıllı telefon pazarında birbirinden farklı modlarıyla rakiplerine fark atan Moto Z2 Play, inceliği, şıklığı ve performansıyla göz dolduruyor, JBL Soundboost hoparlör de güçlü sesiyle telefonu canlandırıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.