Mobil

Turkcell’in en yeni ve en şık 3G modemi!

Turkcell SlimVINN ile ilgili ayrıntılar haberimizde!


3G internet bağlantısı hem bağlantı seçenekleri hem de fiyat seçenekleri itibariyle bir lüks olmanın ötesinde günlük bir ihtiyaç halini aldı. Kullanıcı kitlesinin yaygınlaşmasıyla da GSM operatörleri farklı tasarımlara sahip 3G modemlerini piyasaya sürüyorlar. İncelememize konu olan SlimVINN da, Turkcell’in en “yeni ve en şık 3G modemi” olarak lanse edilerek piyasaya sürüldü.

Şıklığı üzerine vurgu yapıldığı için Turkcell SlimVINN’ın ürün paketini açarken en büyük merakımız ürünün tasarımı oldu. Ürün oldukça şık ve Applevari bir tasarıma sahip diyebiliriz. 65 x 24.5 x 8.5mm ölçülerinde olan SlimVINN sadece 20 Gr ağırlığında. Ürün, özellikle Apple ürünlerine aşık olan kullanıcıların dikkatini çekecek gibi görünüyor. Bunun ötesinde satın aldığı ürünlerde tasarımı ön planda tutan kullanıcılar da ürünün hedef kitlesi içerisinde.

1347261879_slimvinn-haber.jpg

Sadece şıklık mı? Tabi ki hayır! Ürün HSPA+/HSPA/UMTS protokollerine 2100/1900/AWS/900/800 MHz olarak destek veriyor. SlimVINN’ın HSPA+ desteği ile 21.6 Mbps hızında veri indirebilirsiniz. Mobil bir aygıt için oldukça yeterli düzeyde olan bu hıza ek olarak HSUPA desteği ile de 5.76 Mbps hızında da dosya yükleme işlemi yapabilirsiniz.Cihaz Windows XP’den Windos 7’ye kadar olan Windows işletim sistemlerine destek vermektedir. Türkçe karakterlere de tam destek veren SlimVINN’ı, MAC OS X 10.5, 10.6 ve 10.7 işletim sistemleri kullanan mobil aygıtlarınızda ve dizüstü bilgisayarlarınızda da kullanabilirsiniz.

Turkcell markası altında satışa sunulan modemin üreticisi ise Huawei, modeli ise E369. 3G modemin ilgi çeken bir diğer özelliği ise Türkiye dışında da kullanılabilmesidir. Yurtdışına çıktığınızda bulunduğunuz ülkedeki herhangi bir operatörün simkartını Turkcell SlimVINN’a taktığınızda kötü bir sürprizle karşılaşmadan rahatlıkla kullanabileceksiniz.

1347261998_promo-slimvinn.jpg


Hem şık hem de kullanışlı olan Turkcell SlimVINN, 3G modemlerin tasarımlarına da ağırlık verilecek yeni bir dönemin kapılarını aralayacak gibi görünüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.