Mobil

Türkiye pazarına bir Çinli daha girdi! Elephone artık Türkiye’de!

Huawei, Oppo, Xiaomi derken bir Çinli daha Türkiye pazarına girdi. Elephone da artık Türkiye’de akıllı telefon satacak.


Türkiye akıllı telefon pazarındaki Çinli üretici sayısı artmaya devam ediyor. Bilindiği üzere hali hazırda Huawei, Honor, Xiaomi, Oppo, realme, Meizu ve Tecno gibi Çin kökenli üreticiler ülkemizde kurumsal olarak hizmet veriyorlar. Şimdi bu üreticiler arasında Çin’in genç akıllı telefon üreticilerinden biri olan Elephone da katıldı.

Arena Bilgisayar tarafından Türkiye pazarına getirilen Çinli üretici için paylaşılan basın bülteninde şu satırlara yer verildi.

Akıllı telefon ve mobil teknoloji alanında geliştirdiği yenilikçi ürünlerle Çin telefon pazarının dikkatleri üzerine toplayan markası Elephone, Türkiye’de online satış platformlarında ve teknoloji marketlerinde Arena güvencesiyle görücüye çıkıyor.

Son teknoloji, yenilikçi ürünleri ve şık dizaynlarıyla kullanıcıların dikkatini çekecek olan Elephone ürünleri, Türkiye mobil pazarına Arena Bilgisayar’ın gelişmiş satış ve servis koşulları ile sunulacak. Büyük buluşma 18 Haziran’da online platformlarda gerçekleşecek.

Yüksek Teknoloji, Yenilikçi Özellikler

Dört farklı modelle raflardaki yerini alacak olan Elephone, pop-up kamera, çizilmeye dirençli ekran, gizlenmiş kamera deliği, 4.000 mah. güçlü bataryası gibi birçok yenilikçi özelliğiyle kullanıcıları yüksek teknoloji ile buluşturmayı hedefliyor.

Özellikle 8 GB Ram 256 GB hafıza özelliğine sahip olan Elephone U3H (3.499,00 TL) ile orta üst ve üst segmentten, 4 GB Ram 64 GB hafıza özelliği olan Elephone PX (2.199,00 TL) ve Elephone A7H (1.999,00 TL) ile orta segmentten, 4 GB ram 64 GB hafıza özelliğine sahip A6MAX (1.799,00 TL) ile giriş segmentten pazar payı almayı planlıyor. (*Önerilen fiyatlar tüm ürünler için “Tavsiye edilen satış fiyatı”dır)

Yorumlar
Misafir
Gelmeyin çinliler
Cevapla
Atarcan
Batılı olsun Avrupa olsun Türkiye'ye göre herhangi bir yabancı ülke olsun fark etmez oralarda bu tarz telefonlar en fazla 350 euro .dolar . Falan filan para birimini geçmezken q Bizim ülkemizin ne özelliği varda asgari ücretin üstünde tutuluyor fiyatlar dünyanın en enayi milleti bizmiyiz kendi ekonomimize baltayı vuran biz kendi milletimiz ve para hırsı ile yanıp tutuşan yatırımcılar .. sonuç ne peki bu ülke değişmez mantığı sorun devlette deriz hangi hükümet varsa ona yükleniriz sorun insanlarımızın aç gözlülüğünde alıştırılmışız ondan hayat pahalı demeye vatandaş vatandaşa giydiriyor ey millet
Cevapla
Lion
Işığı gören çinli geliyor
Cevapla
hamit
hangi satış kanallarında olacağının da bilgisini verebilir misiniz? işlemcileri nelerdir?
Cevapla
10.Köy
Bu teknoloji sitesinde garip bir şekilde Çin sevdası olmaya başladı ...ilginç !
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.