Türkiye’de en çok kullanılan telefonlar açıklandı! İşte sürpriz liste - Page 1

Akıllı telefonlar hızlı bir şekilde yaygınlaştı. Nitekim Türkiye de bu yaygınlaşma hızına ayak uydurmayı başardı. Hali hazırda Türkiye’nin büyük bir kısmında akıllı telefonlar rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Bugün, 7’den 70’e herkesin elinde akıllı telefon var diyebiliriz.

Türkiye’de en çok kullanılan telefonlar açıklandı! İşte sürpriz liste - Page 2

Peki hali hazırda Türkiye’de aktif olarak en çok kullanılan akıllı telefonlar hangileri? Yapılan bir araştırma bu soruya cevap oldu. Ortaya çıkan listenin ise hayli ilginç olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi lafı uzatmadan sizleri bu liste ile başbaşa bırakalım.

Türkiye’de en çok kullanılan telefonlar açıklandı! İşte sürpriz liste - Page 3

10) Listemizin son sırasında Xiaomi Redmi’nin Note 10 modeli yer alıyor. Fiyat performans olarak iyi bir dereceye sahip olan model, Türkiye’de de yaygın olarak kullanılıyor.

Türkiye’de en çok kullanılan telefonlar açıklandı! İşte sürpriz liste - Page 4

9) En çok kullanılan telefonlar listesinin 9 numarasında Samsung’un Galaxy A51 modeli var. Şu sıralar Samsung A54’ü duyurmak için hazırlansa da Türkiye’de en çok kullanılan Galaxy modeli hala A51.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.