Mobil

Türkiye'de ilk 'Bana Uyan Paket'!

Gnçtrkcll Bana Uyan Paket Türkiye’de ilk ve tek Turkcell'de!

Türkiye'de ilk 'Bana Uyan Paket'!

Gnçtrkcll’de artık gençler pakete değil, paket gençlere uyuyor. 25 TL’ye Bana Uyan Paket alan gençTarife ve gençPlus üyeleri, 100 TL kazanıyor. Bana Uyan Paket,

100 TL’yi ister konuşma ister SMS isterse internet olarak harcayabilme olanağı sağlıyor. Tüm inisiyatifi gençlere bırakan Bana Uyan Paket, esnek yapısıyla

Türkiye’de ilk ve tek.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, gençlerin tek bir paketi konuşma, SMS ya da internet şeklinde istedikleri gibi değerlendirebilecekleri esnek bir sistem geliştirdi. Bana Uyan Paket, 25 TL karşılığında 100 TL’lik iletişim hakkı kazandırıyor ve gençler bu hakkı diledikleri iletişim yöntemiyle (konuşma, SMS ve internet) kullanabiliyor. Böylelikle gençler paketlerini kendi ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirebiliyor ve farklı iletişim ihtiyaçlarını diledikleri şekilde karşılayabiliyor. Bana Uyan Paket, bu yapısıyla Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği taşıyor.

gençTarife ve gençPlus üyelerinin satın alabileceği Bana Uyan Paket ile aboneler, 25 TL ödeyerek kazandıkları 100 TL’yi, 1dk=25 kuruş / 1MB=20 kuruş / 1SMS=5 kuruş olarak harcayabilecekler.

Tarife dünyasında “bileşik kaplar” devrimi

Bana Uyan Paket’te sistem, konuşma, SMS ya da internet kullanım oranlarının tamamen abonenin kendisi tarafından belirlenmesi ilkesine dayanıyor. Bu yönüyle “Bileşik Kaplar İlkesi”ni anımsatan paket, tarife dünyasında tüm GSM ihtiyaçlarını tek kalemde çözen bir devrim niteliğinde.

1350291988_burak-sevilengul-3.jpg

Burak Sevilengül: “gnçtrkcll gençlerin aklına uydu.”

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:

“Bana Uyan Paket, gerçek anlamda gençliğin ruhunu taşıyor. Bu pakette bize gençlerin arasından seçilerek aramıza katılan ve gnçtrkcll yönetiminde söz sahibi olan gnçtrkcll Tarife Temsilcisi sevgili Tarık ilham kaynağı oldu. Tarık bize gençlerin gnçtrkcll’den tam olarak nasıl bir paket beklediğini aktardı ve ortaya Bana Uyan Paket çıktı. Yani gnçtrkcll tam anlamıyla gençlerin aklına uydu. Böylece artık gençlerin 25 TL’si çok daha değerli. Üstelik internet için ayrı, konuşmak için ayrı, mesajlaşmak için ayrı paket almak ve toplu paketlerde

ihtiyacın olmayan ürünlere  boşuna para ödemek gerekmiyor. Gençler ne zaman neye ihtiyacı varsa onu kullanıyor, paket gençlere uyuyor”

Yorumlar
ibrahim
kapitalist kafalar yeni sömürge taktiği bulmuşlar
Cevapla
Misafir
Her yone mi acaba
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.