Mobil

Tutulan Sosyal Ağ 'Path' ve yenilikleri!

Facebook çalışanının işten ayrıldıktan sonra kurduğu Path sosyal ağının iOS uygulaması güncellenecek!

Tutulan Sosyal Ağ 'Path' ve yenilikleri!

Mobil cihazlarda sosyal ağ hizmeti veren Path uygulaması iOS'ta güncellenecek. Facebook'un kurucularından Dave Morin şirketten ayrıldıktan sonra yeni bir sosyal ağ kurmuştu. Kurulan bu yeni sosyal ağ'ın adı Path idi. Morin yeni sosyal ağı ile birlikte bütün dünyada yayılmaya başladı.Path, Mobil cihazlar için olan bu sosyal ağ nedir ne değildir?

"Path geçtiğimiz Ekim ayında 1 milyon üyeye ulaşan ve daha gerçekçi bir iletişim ağı kurmak için 150 arkadaş sınırı olan, sadece mobil destekli bir sosyal ağ. Sadeliği ve kolay kullanımı sayesinde akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla da ivmesi artan bir hızla büyüyeceğinden eminim. Şimdilik web tabanlı bir arayüzü bulunmuyor. Doğal olarak bu ağı kullanabilmeniz için iPhone veya Android işletim sistemi olan bir akıllı telefona ihtiyacınız olacak."

Tanıtım videomuz:Sadece mobil cihazlar!

Morin'in kurduğu Path.com gibi kısa ve oldukça avantajlı bu sosyal ağ şuanda sadece Android ve iOS 'da mobil cihazlara hizmet sunuyor. Mobil cihazlarda şimdiden fenomen haline gelmeye başladı bile.

Gelen yenilikler

Yeni gelecek güncelleme iOS'ta Path 2.1 olarak adlandırılıyor. Yeni gelecek güncelleme kendisiyle birlikte Nike+ desteği ile birlikte gelecek. Peki nedir bu Nike+ desteği diyorsanız. Sporunuzu yapmak için dışarıya çıktığınızda sosyal ağ'dan otomatik duyurusu yapılan bu durumla birlikte arkadaşlarınız, dostlarınız size uygun bir zamanda katılabilecek, her an her dakika nerede olduğunuzu bilebilecek. Uygulama ile birlikte kamera arayüzünde de yenilikler gelecek.

1331300152_path-android.jpg

Path Android Uygulamasına gitmek için tıklayın: Google Play Store - Android

iOS Path Uygulamasına gitmek için tıklayın: iOS - Path
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.