Mobil

Twitch yayıncısı, Pokemon Go oynarken SWAT ekipleri tarafından basıldı!

Pokemon Go oynadığı sırada Twitch yayını yapan Summit1G, asılsız ihbarla SWAT ekipleri tarafından basıldı.

Twitch yayıncısı, Pokemon Go oynarken SWAT ekipleri tarafından basıldı!

Pokemon Go, oyuncularının başını derde sokmaya devam ediyor. Pokemon Go oynadığı sırada Twitch yayını yapan Summit1G isimli yayıncı, izleyenlerinden birisinin onu SWAT'a şikayet etmesiyle oldukça zor anlar yaşadı.

Pokestop olan parklardan birisine giden ve arkadaşıyla birlikte bir süre burada dinlenmeye karar veren Summit1G, o sırada Twitch üzerinden canlı yayın yapıyordu. Summit1G'nin söylediğine göre yayını izleyen kişilerden birisi "Seni polise şikayet edeceğim" şeklinde bir yorum paylaştı. İzleyicinin söylemini dikkate almayan ve parka polis gelmesi durumunda sorun yaşamayacağını belirten Summit1G, birkaç dakika sonra SWAT ekipleri tarafından yakalandı.

Ekiplere durumu açıklamaya çalışan Summit1G, gerekli bilgileri aldıktan sonra bir bilgilendirme videosu paylaştı. Bu videoya göre Summit1G'yi şikayet eden kişinin, parkta AK-47 veya bir AR bulunduran adamların olduğunu, bu kişilerin bombalı düzenek kurarak polisleri öldürmeyi hedeflediğini söylediği ortaya çıktı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.