Mobil

Twitter, BlackBerry 10 için güncellendi

Kullanıcılar tarafından büyük eleştiri alan uygulamada birçok geliştirme dikkat çekiyor.

Twitter, BlackBerry 10 için güncellendi

Yeni bir yapılanma süreci içerisinde olan BlackBerry tam dokunmatik ekranlı ilk akıllı telefonu olan Z10 modelini geçtiğimiz ay içerisinde BlackBerry 10 işletim sistemi ile birlikte resmiyete kavuşturmuştu. Sistem ve ürünlerde sağlanan gelişim ve değişimle beraber şirketin uygulama mağazası da birçok yenilikle kullanıcıların beğenisine sunuldu. Henüz bazı popüler uygulamaların yer almadığı App World uygulama mağazasında kimi uygulamalar ise kullanıcılardan büyük eleştiri alıyor.
1362716969_1111.png1362716977_indir.png1362716990_indir1.jpg

Bu uygulamaların başında Twitter uygulaması gelirken, uygulama üreticisi eleştirileri de dikkate alarak uygulamadaki eksikliklerin büyük bölümünü çözüme kavuşturdu. Tweet ya da fotoğraf eklemenin daha basit ve sade bir hal alması, profil bilgilerinin rahatlıkla silinip değiştirilebilmesi, fotoğraf görüntülemede sağlanan geliştirmeler, mesaj silme ve gelen mesajları bir ekranda görebilme, kullanıcıların şikayet edilebilmesi ve BlackBerry Hub bölümünde mesajların yer alıyor olmasıyla uygulama üzerinde bir nebze olsun geliştirme çalışmaları yapılmış durumda.

Uygulamanın en güncel haline buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.