Mobil

Ücretsiz iPhone uygulamalarında ilk sırada!

Ücretsiz uygulamalarda hala bir numara

Ücretsiz iPhone uygulamalarında ilk sırada!

En çok indirilen iPhone uygulamalarında hangileri var dersiniz? İlk sıralarda Google Maps’i görüyoruz. Apple’ın yeni harita girişiminin başarısız olmasının ardından iPhone kullanıcıları ilk bu açığı kapatmış ve Google Maps'i indirmiş görünüyor.

5 yıldızlı yaklaşık 8000 ücretsiz uygulamadan ilk sırayı Google Maps alıyor. Uygulamayı bir çoğumuz biliyoruz fakat yine de detaylarından bahsedecek olursak, navigasyon görevi gören haritamız isteğe bağlı olarak sesli bir şekilde yol tarifi verebiliyor. Uzun süredir kullanıcılar tarafından olumlu eleştriler alan uygulama adresleri de gerçeğe yakın bulabiliyor.

1355430403_googlemapsiostwoviews.jpg

Bunların dışında yakınlardaki restaurant, cafe, sinema, eğlence mekanı, toplu taşıma gibi birçok seçeneği de getiriyor. "Nerelerde trafik yoğun?" gibi bilgileri de getirirken yol tariflerini de en kısa ve en sakin yoldan veriyor. 360 derece panoramik görüntü de son sürümle eklenen özellikler arasında.

Yorumlar
ali
iphone nun kendi harita sistemi be oldu ben begenmisdim kaynanaya yukledim bize gelirken hep yanlis yere gidiyordu tuh be desene her hafta artik burda appl yaktin beni
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.