Üçü bir arada iPhone 4S , Playstation, Nintendo!

Bunların 3'ünü bir arada görmek mi istiyorsunuz? İşte size yeni bir cihaz!

Üçü bir arada iPhone 4S , Playstation, Nintendo!

Nintendo Teknoloji piyasasının patent davaları gündemi meşgul ederken, patent ihlalini sorun etmeyen firmalar var. Bunlardan birisi'de Çinli JinXing Digital firması. Apple, Sony ve Nintendo'nun dizaynlarını kendi imkanlarıyla harmanlayarak piyasaya bir karma tablet sürdü. Fiyat olrak cazip bir rakam belirlemiş tabletleri 140 dolar gibi uygun bir fiyatla kullanıcılarla buluşturuyor.

Tablet-oyun konsolu karması JXD S7100'ün özellikleri ise; Android 2.2, 7inç 800x480p dokunmatik ekran, 512MB RAM, 16GB hafıza, 1080p HDMI-port, USB port, 0.3 MP ön ve 2MP arka kamera.h Galaxy S2'de kendinden övgüyle söz ettiren çift çekirdekli Cortex A-9 işlemci ve Mali 400 grafik yongası JXD S7100'e gücünü veriyor. Bu özellikleri sayesinde diğer Android 2.2 ile çalışan cihazlardan farkını ortaya çıkarıyor ve çok daha güçlü grafik performansı kullanıcıların hizmetine sunuyor.

1325555965_psp-go-psp-iphone-size-comparison.jpg

JXD S7100 tabletin kasasında PlayStation'lardan aşina olduğumuz, sol tarafta yönlendirme ve sağ tarafta üçgen, daire, çarpı, kare tuşları mevcut. Kasanın tasarımı ise iPhone 4S dizaynına çok benzer. Özel emülatörlerle ROM-bazlı oyunları da çalıştıran tablette oynayabileceğiniz oyunlar arasında Super Mario 64, Metal Slug, King of Fighters '97, Mario Kart 64, Tomb Raider gibi oyun dünyasında efsaneleşmiş oyunlar mevcut. XD'nin ürünleri oyun oynanmasının yanı sıra anında mesajlaşma, web tarayıcı, e-okuyucu gibi özelliklerini 5 nokta kapasitif ekranında hizmetimize sunuyor.