Mobil

Ucuz iPhone göründü mü?

Apple'ın bu yıl piyasaya süreceği ucuz iPhone modeli bu olabilir.

Ucuz iPhone göründü mü?

Bu yıl Apple'ın düzenleyeceği etkinlikte tanıtacağı yeni ürünler arasında ucuz iPhone modeli olması da bekleniyor. Apple China Mobile gibi operatörlerle bu ucuz iPhone satışı konusunda anlaşmasına rağmen Çin pazarı da dahil olmak üzere Hindistan ve Asya da satışlarında durgunluk yaşıyor.

Apple bundan dolayı bu pazarlarda satışlarını tekrar yükseltmek için ucuz iPhone'u satışa sunacak. Şimdi yayınlanan sızıntı fotoğrafta görünen akıllı telefonun ucuz iPhone modeli olduğu iddia ediliyor ve iki farklı kaynaktan gelmesi görüntünün gerçek olduğunu doğruluyor olabilir.

1370204402_ucuz-iphone.jpg

Fotoğrafta görünen ucuz iPhone modelinin, önceki model 3GS benzer kıvrımlı tasarıma sahip olduğunu görebilirsiniz. 4 inç genişliğinde ve plastik kasaya sahip. Bakalım Apple ucuz iPhone modelini piyasaya sürecek ve satışlarında başarılı olacak mı?

1370204433_ucuz-iphone-1.jpg

Yorumlar
HTC
kARİZMA ________ yerlerde
Cevapla
HTC
play store internet üzerinden direkt indirme yapabiliyor apple mı Windows Sistem Gereksinimleri 1 GHz Intel veya AMD işlemci ve 512 MB RAM'e sahip PC Windows XP Service Pack 2 veya üstü, Windows Vista, Windows 7 veya Windows 8'in 32 bit sürümleri Windows Vista, Windows 7 veya Windows 8'in 64 bit sürümleri, iTunes 64 bit yükleyicisini gerektirir 400 MB kullanılabilir disk alanı iTunes Store'u kullanmak için geniş bant Internet bağlantısı
Cevapla
HTC
Apple ve kullanım kolaylığı ha kullanım kılavuzu bile 1 puntoyla yazılmış okuya bilirsen kullan
Cevapla
Misafir
Şu kafası yapısı bir bizde var; gösteriş için telefon. Gösterişi sevenlerle alakası yok birader ilk çıktığındaki kulanım kolaylığı akışkanlığı hızlı olması kısacası diğer telefonlara nazaran daha kolay ve akıcı kullanım sunduğu için tuttu iphone. Millet gerçekten kullanmak için alıyor orda. Senin gibilerse anca yorumcu adına note 2 yazar yani şu mekanda bile gösteriş meraklısısın.
Cevapla
Misafir
evet ben gördüm
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.