Mobil

Ucuz iPhone'ların ön sipariş tarihi belli oldu!

2018 model iPhone'ların ön siparişlerinin alınacağı ve satışa çıkacağı tarihler sızdırıldı.

Ucuz iPhone'ların ön sipariş tarihi belli oldu!

Apple'ın yeni iPhone modellerini 12 Eylül'de tanıtma ihtimalinin son derece güçlü olduğunu sizlere daha öncesinde aktarmıştık. Şimdi de Almanya'dan gelen haberlere göre Apple'ın yeni modelleri olan 2018 model iPhone'ların ön siparişlerinin alınacağı ve satışa çıkacağı tarihler sızdırıldı.

Almanya'dan Macerkopf sitesi, iPhone'lar hakkında ortaya çıkan en son detayları paylaştı ve iki adet Alman servis sağlayıcısını işaret etti. Ancak bu servis sağlayıcılarının isimleri henüz paylaşılmış değil.

Bu iki servis sağlayıcısının iPhone'lar için verdiği tarihler birbiri ile uyuşuyor. Bu bilgilere göre yeni iPhone'ların ön sipariş tarihi 14 Eylül 2018 olarak belirlenmiş durumda. Her iPhone tanıtımı Eylül ayının ikinci Salı veya Çarşamba günü yapıldı bu zamana kadar. Bu sebeple aynı geleneğin bu sene de sürdürülmesi bekleniyor. 

Ucuz iPhone'ların ön sipariş tarihi belli oldu!

2017 yılında da bu gelenek bozulmamış ve 12 Eylül 2017 tarihinde tanıtılan yeni iPhone modelleri 13 Eylül 2017'de ön siparişe açıldıktan sonra 22 Eylül'de de mağazalardaki yerlerini almıştı.

Apple'ın bu sene de yeni iPhone modellerini 12 Eylül 2018 tarihinde tanıtılması, 14 Eylül 2018 Cuma tarihinde ön siparişe açılması ve 21 Eylül 2018 tarihinde de mağazalardaki yerini alması bekleniyor Bakalım operatörlerin vermiş olduğunu tarihler tutacak mı hep beraber bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Misafir
Şuna ucuz demeyin ya
Cevapla
Serkan
Ucuz dediginiz 4 binliradan aşa olamaz Türkiye vergileri
Cevapla
Cemil
İphone x geçen sene normal iphonlarda bir ay sonra satışa sunuldu,umarım bu sene böyle olmaz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.