Mobil

Ucuz ve plastik Moto X geliyor

iPhone’dan sonra bir plastik de Motorola’dan

Ucuz ve plastik Moto X geliyor

Geçtiğimiz Haziran ayında tanıtımı yapılan Moto X, Motorola’nın gururla sunduğu amiral gemisi telefonlarından biriydi. Geçtiğimiz günlerde internete kod adı DVX olarak yayılan yeni bir modeliyle karşı karşıyız.

Apple’dan yeni plastik bir iPhone geleceğini hepimiz duymuşuzdur. iPhone’un plastik ve ucuz versiyonu gibi Motorola da yeni ve pahalı Moto X’in ucuz ve plastiğini yayınlayacak.

1377807486_motorola-dvx-cheap-moto-x-to-have-swappable-color-backplates.jpg

Ağustos ayında açıklama yapan Motorola CEO’su Dennis Woodside yeni bir cihazın geleceğini onaylamıştı ancak Moto X’in plastiği olduğu henüz net değil.

İnternete sızdırılan bu resimlerin yeni cihaza ait olduğu düşünülüyor. Cihaz yetişebilirse, 4 Eylül’de IFA’da tanıtılacağı tahmin ediliyor. Moto DVX’in bu ucuz versiyonunun plastik olmasının yanı sıra orijinal Moto X’den biraz daha küçük ekran boyutuyla gelme ihtimali de var.

Detaylardan sizleri haberdar edeceğiz. Sizce ucuz Moto X’in ardından Samsung da ucuz Samsung Galaxy S4 çıkarır mı?

Yorumlar
Misafir
bim poşeti olabilir mesela hahahah
Cevapla
Misafir
Ahhhaahaaahhaa koptum ya
Cevapla
Misafir
(Sizce ucuz Moto X’in ardından Samsung da ucuz Samsung Galaxy S4 çıkarır mı?) bilincli sorulmus bi soru :) edagül hanim kavga ciksin istiyor. söyle baslayalim yorumlara, gerisi gelir. s4, zaten plastik daha nasil ucuz olsun, donanimi posete koyup mu satsinlar :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.