Mobil

Ülkemizdeki Redmi 9T kullanıcıları için müjde!

Xiaomi'nin alt firması olarak faaliyet sürdüren Redmi, uygun fiyatlı modeli için ülkemizdeki kullanıcılarına beklenen güncellemeyi getiriyor. Detayları aktarıyoruz.

Ülkemizdeki Redmi 9T kullanıcıları için müjde!

Xiaomi, ülkemizdeki Redmi 9T kullanıcıları için Android 11 ile MIUI 12.5 Gelişmiş Sürümüne yükseltiyor. Güncelleme MIUI 12.5 Enhanced'in Odaklanmış algoritmalar, Sıvı depolama, Atomize bellek ve önceki MIUI 12.5 sürümünde bulunan birçok gizlilik ve güvenlikle ilgili sorunlarını gideriyor.

Bu sürümün yapı numarası Global için V12.5.4.0 RJQMIXM olarak tanımlanır ve Android 11 tabanlıdır. Güncelleme 2,7 GB boyutunda. Ayrıca sistem güvenliğini ve kararlılığını artırmak için Ekim 2021 güvenlik yamasını da içeriyor.

Global Kullanıcılar için

Redmi 9T (Küresel) – İndirme Bağlantısı

MIUI 12.5 Geliştirilmiş

 • Hızlı performans. Yükler arasında daha fazla ömür.
 • Odaklanmış Algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, sistem kaynaklarını belirli sahnelere göre dinamik olarak tahsis ederek tüm modellerde sorunsuz bir deneyim sağlar.
 • Atomize bellek: Ultra-ince bellek yönetim mekanizması, RAM kullanımını daha verimli hale getirecektir.
 • Sıvı Depolama: Yeni hassas depolama mekanizmaları, sisteminizi zaman geçtikçe canlı ve duyarlı tutacaktır.
 • Akıllı Denge: Temel sistem iyileştirmeleri, cihazınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.

Sistem

 • Android 11 tabanlı kararlı MIUI
 • Android Güvenlik Yaması Ekim 2021'e güncellendi. Artan sistem güvenliği.

 

Türkiye Kullanıcıları İçin

Xiaomi, ülkemiz kullanıcıları içinde güncellemeyi yayınlıyor. Redmi 9T için Android 11 tabanlı MIUI 12.5 Enhanced Edition'ı piyasaya sürüyor. Güncelleme şu anda Türkiye'de yayınlandı.

Bu sürümün yapı numarası, V12.5.2.0 RJQTRXM olarak tanımlanıyor. Türkiye'de bir Redmi 9T kullanıcısıysanız güncellemeleri denetleyebilirsiniz.

Hem Global kullanıcılar için, hem de Türkiye kullanıcıları için paylaştığımız linklerden dosyaları indirip telefonunuza kurabilirsiniz. Nasıl kurulacağı ile alakalı önceki yazılarımıza bakarak gerçekleştirebilirsiniz. 

Redmi 9T (Türkiye) – İndirme Bağlantısı

MIUI 12.5 Geliştirilmiş

 • Hızlı performans. Yükler arasında daha fazla ömür.
 • Odaklanmış algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, sistem kaynaklarını belirli sahnelere göre dinamik olarak tahsis ederek tüm modellerde sorunsuz bir deneyim sağlar.
 • Atomize bellek: Ultra-ince bellek yönetim mekanizması, RAM kullanımını daha verimli hale getirecektir.
 • Sıvı depolama: Yeni hassas depolama mekanizmaları, sisteminizi zaman geçtikçe canlı ve duyarlı tutacaktır.
 • Akıllı denge: Temel sistem iyileştirmeleri, cihazınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.

Sistem

 • Android 11 tabanlı kararlı MIUI
Yorumlar
Emrah Doğan
Benim telefon kapandığı zaman açılmıyor
Cevapla
Burak
Resimde ki telefon mi 9t yada diğer adı ile redmi k20 , redmi 9t değil.
Cevapla
Ali
Görsel Mi9T anlatılan Redmi 9T insanları kandırmayın.Modelleri bilmiyor iseniz haber yapmayın.Miu downloader da zaten 13surumu alacağı yazıyor.Kimseye yalan haber yapmayin
Cevapla
Rahmi
Redmi 9T aldım kendime, 2500₺'e. Parasını sonuna kadar hak ediyor. Beklentilerimi karşıladı. Umarım 10 sene kullanmak nasip olur. Dolar düşük olsa daha uyguna alırdım ama yapacak birşey yok. MIUI 12.5 ve Android 11 bu güncellemeleri yükledim. Teşekkürler Xiaomi (:
Cevapla
Brhgk
Nasıl kurcaz?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.