Mobil

Ultra sağlam Galaxy S8 Active kesinleşti!

Samsung'un darbelere karşı askeri standartlar ile güçlenecek olan Galaxy S8 Active modeli Netflix sayesinde kesinleşti.


Samsung, Galaxy S serisine uzun bir süredir Active modellerini ekliyor. Daha çok ekstrem sporlar ile uğraşanlar ve darbelere karşı dayanıklı ve üst düzey bir telefon isteyenler için geliştirilen Active serisinin bu yıl Galaxy S8'de olup olmayacağı merak ediliyor. Bugün enterasan bir şekilde Netflix sayesinde Galaxy S8 Active modelinin geleceği kesinleşti.

Netflix'in yardım sayfasında uygulamanın hangi Android cihazların desteklediğine yönelik geniş bir liste yer alıyor. Samsung Galaxy S8'in tüm varyantlarının sıralanmasının yanında "SM-G892A" kod adlı bir model daha bugün listelendi. SM-G892A kod numaları modelin Galaxy S8 Active'e ait olduğuna kesin gözüyle bakılıyor.

1493987594_galaxys-s8-active.png

Galaxy S8 Active'in nasıl bir formda olacağı bilinmiyor. En çok merak edilen konu ise Galaxy S8'in Infinity Display özellikli ekranının darbelere karşı nasıl korunacağı. Bakalım Samsung, Active için tasarım değişikliğine gidecek mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.