Mobil

Üretilen en iyi Galaxy S3'ler o ülkede!

Ülkelere göre donanıma sahip olan Galaxy S3'lerin en iyisi bakın nerede çıkacak!


Samsung'un geçtiğimiz aylarda tanıttığı 2012 model Android'li amiral gemisi Galaxy S3, iki farklı donanım seçeneği ile piyasaya sürülmüştü. Ancak görünüşe göre Kore'de satışa sunulan Galaxy S3'ler bu iki modelden de farklı bir donanıma sahip.

Samsung Galaxy S3 gösterişli bir tanıtım ve gördüğü yoğun ilgiden sonra satışa sunuldu. Satış rekorları kıran telefon hemen hemen tüm pazarlarda satışa sunuldu. Samsung Galaxy S3'ün ülkelere göre iki farklı modeli bulunuyor. Avrupa'da satılan telefonlarda dört çekirdekli Exynos işlemcileri kullanan Samsung, Kuzey Amerika gibi 4G desteğinin yaygın olarak kullanıldığı bölgelerde ise Qualcomm işlemcili modelini piyasaya sürmüştü.

1341656095_samsunggalaxys3haber9.jpg

Bu durum operatörlerin baskın tutumu sonucunda ortaya çıkmıştı. Sonunda Samsung 4G'li Exynos işlemcileri hazır etmişe benziyor. Yeni gelen haberlere göre, 9 Temmuz'dan itibaren Kore'de satışına başlanacak olan Galaxy S3'lerde dört çekirdekli Exynos işlemci, 2GB RAM ve 4G LTE modem bulunacak.

Samsung bu konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı. Galaxy S3'ün bu donanımıyla Kore dışında piyasaya sürülüp sürülmeyeceği ise bilinmiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.