Uygun fiyatlı kablosuz Honor Magic Earbuds tanıtıldı!

Honor uygun fiyatlı kablosuz kulaklık modelini nihayet tanıttı. İşte hibrit gürültü engelleme özelliğine sahip Honor Magic Earbuds fiyatı ve özellikleri.

Uygun fiyatlı kablosuz Honor Magic Earbuds tanıtıldı!

Akıllı telefon sektöründe önemli işlere imza atan Honor bir süredir merakla beklenen kablosuz kulaklık modelini nihayet tanıttı.

Çinli üreticinin Magic Earbuds ismiyle tanıttığı kablosuz kulaklığı hibrit gürültü engelleme özelliği ile geliyor.

Uygun fiyatlı kablosuz Honor Magic Earbuds tanıtıldı!

Bluetooth 5.0 desteği ile gelen kulaklık gelen aramalar sırasında gürültü engelleme özelliğini aktif hale getirerek kullanıcıların daha rahat görüşmeler yapmasını sağlıyor.

Hibrit gürültü engelleme özelliğinin tek dezavantajı ise müzik dinleme sırasında bu modun aktifleşmemesi. Yani hibrit gürültü engelleme özelliği telefon görüşmeleri haricinde devreye girmiyor.

Uygun fiyatlı kablosuz Honor Magic Earbuds tanıtıldı! - Resim : 1

37mAh batarya ile gelen kulaklıklar, hibrit gürültü engelleme özelliği sayesinde 13 saate kadar pil ömrü sunuyor. 410 mAh’lık batarya ile gelen şarj kutusunun tam doluma ulaşma süresi ise yaklaşık olarak 1.5 saat.

USB Type-C ile şarj olan Honor Magic Earbuds EMUI 10 ile gelen modellerde tam uyumlu çalışıyor. Eğer Magic Earbuds’ı EMUI 10 destekli bir modelle kullanırsanız, kulaklığı çıkardığınızda müzik duruyor, taktığınızda devam ediyor. Diğer telefonlarda ise bu özellik desteklenmiyor. Fakat dokunmatik olarak ileri geri oynatma özelliği tüm modellerde aktif olarak kullanılabiliyor.

Honor uygun fiyatlı kablosuz kulaklığı Magic Earbuds için 129 euro’luk bir etiket fiyatı belirlemiş. Bu kulaklığın ülkemizde satış fiyatı ise henüz netleşmiş değil.