Mobil

Uygun fiyatlı LG modeli ortaya çıktı! LG sahalara geri dönüyor

LG'nin Q serisinin devamı olarak çıkarması beklenen 13 modelden birinin ilk görüntüleri ortaya çıktı.

Uygun fiyatlı LG modeli ortaya çıktı! LG sahalara geri dönüyor

Güney Kore merkezli teknoloji firması LG'nin Q serisi akıllı telefonlarından birisinin render görüntüleri paylaşıldı. Paylaşılan görüntülerin LG Q63 ya da Q83 modeline ait olduğu düşünülüyor.

LG uzun süren sessizliğini bozduktan sonra son zamanlarda akıllı telefon sektöründe yükselişe geçti. Şirket tanıttığı yeni akıllı telefonlarıyla ilgiyi üstüne çekmeyi başardı. 

LG'nin Q serisine ekleyeceği telefonun tasarımı ortaya çıktı!

Geçtiğimiz aylarda paylaşılan bilgilere göre LG'nin, 2021 yılında Q serisinin yeni modellerini tanıtması bekleniyor. Hatta Q serisine toplam 13 adet yeni akıllı telefonun ekleneceği tahmin ediliyor. Bu telefonlar arasından Q63 veya Q83'e ait olduğu tahmin edilen render görüntüleri ortaya çıktı. 

Uygun fiyatlı LG modeli ortaya çıktı! LG sahalara geri dönüyor - Resim : 1

91mobiles tarafından paylaşılan görüntülerde telefon her açıdan gözüküyor. Tasarımıyla LG Velvet'e benzese de, kamera kurulumunun tamamen farklı olduğu göze çarpıyor.

Uygun fiyatlı LG modeli ortaya çıktı! LG sahalara geri dönüyor - Resim : 2

Paylaşılan görüntülere göre Q serisinin yeni modeli üçgen bir kamera tasarımına sahip olacak. Telefonun sağ tarafında parmak izi sensörünün, sol tarafında ise ses kontrol ve güç tuşlarının yer alması bekleniyor. Cihazın alt tarafında ise 3,5 mm'lik kulaklık girişi, Type-C şarj girişi ve bir hoparlör bulunacağı öngörülüyor. 

Görüntülere göre elde edilen bilgiler maalesef kısıtlı kalıyor. Ancak ilerleyen günlerde modellerin yeni görüntüleriyle birlikte özellikleri hakkında da bilgiler ortaya çıkacaktır. 

Yorumlar
💎G@kko💎
Elcinin eski günlerine dönmesi zor görüni
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.