Mobil

Uygun fiyatlı Nokia 2 ortaya çıktı!

HMD Global ile güçlerini birleştiren Nokia'nın, giriş seviyesi fiyatı ile dikkat çeken Nokia 2 modeli sızdı! İşte karşınızda Nokia 2.

Uygun fiyatlı Nokia 2 ortaya çıktı!

HMD Global ile güçlerini birleştiren Nokia, kullanıcı sayısı günden güne eriyen, pazarda %0.01'lik bir orana sahip olan Windows Phone'dan nihayet vazgeçmiş ve karşımıza Android işletim sistemine sahip telefonları ile çıkmıştı. Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6'dan sonra firmanın şimdiki durağı belli oldu.

-->

Nokia'nın, önümüzdeki aylarda düzenlenecek olan IFA 2017 etkinliğinde Nokia 8 ve Nokia 9 modellerini tanıtması bekleniyordu. Bugün gelen haber ise Nokia'nın giriş seviyesini de hedeflediğini gözler önüne serdi. Son gelen sızındı Nokia 2 isimli bir modeli işaret ediyor.

Nokia 2, giriş seviyesi Android telefon olacak ve gücünü Snapdragon 212 yonga seti ve 2 GB RAM'den alacak. Uygun fiyatlı olacak olan ve tasarımı ile Nokia hatlarını taşıyan telefonun, ülkemizde satışa sunulmayacağını, gelir düzeyi düşük ülkelerde satılacağını düşünüyoruz.

1500619611_nokia-2.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.