Mobil

Uygun fiyatlı OnePlus Two, Snapdragon 810'la gelecek

2015'in merak uyandıran telefonlarından biri olan OnePlus Two'ya dair önemli gelişmeler yaşanıyor.

Uygun fiyatlı OnePlus Two, Snapdragon 810'la gelecek

2014’ün en başarılı telefonlarından biri olan OnePlus One’ın devam modelinin geleceği aylar öncesinden resmi kaynaklarca açıklanmıştı. Yılın üçüncü çeyreğinde tanıtılacak devam modeli OnePlus Two adını alacak.

Selefi gibi iddialı bir donanım bulunduracak OnePlus Two’da gelen bilgilere göre Qualcomm’un ısınma sorunuyla gündemden düşmeyen Snapdragon 810 işlemcisi (Xiaomi Mi Note Pro'da ısınma sorunu giderildi) yer alacak. OnePlus Two üstelik uygun fiyat avantajını korumayı sürdürecek.

Şirketin CEO’su Liu Zuohu, resmi Weibo sayfasından kendisine yöneltilen bir soru üzerine OnePlus Two’ya dair iki önemli detayı onayladı. Kullanıcının “OnePlus Two Snapdragon 810 ile gelirse sizce fiyatı ne kadar olur?” sorusuna Liu Zuohu 2,499 yuan (yaklaşık 355 Euro ) yanıtını verdi. 

Yine şirketin kurucularından Carl Pei geçen aylarda Reddit forumunda kendisine yöneltilen bir soru üzerine OnePlus Two’nun Galaxy S6, iPhone 6s ve HTC One M9 kadar etkili bir cihaz olacağını ifade etmişti.

OnePlus, One modelini davetiye usulüyle satışa çıkarmasına rağmen yıl boyunca 1 milyon adet kayda değer bir başarı sergilemişti. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.