Mobil

Ve işte, karşınızda Angry Birds SPACE! - İndirin!

Rovio tarafından geliştirilen Angry Birds oyununun yeni serisi Space çıktı!

Ve işte, karşınızda Angry Birds SPACE! - İndirin!

Dünya'nın en çok oynanan mobil oyunları arasında yer alan Angry Birds'ün Space serisi bugün itibariyle çıktı. Rovio Games tarafından geliştirilen müthiş oyun, Google Play Store'da (Android) , iPhone’da, iPad’de , PC’de , Mac App Store’da eş zamanlı olarak yayınlandı!

Rovio Games'in 52. oyunu olarak Dünya'ya gelen Angry Birds şuana kadar dünyada 500 milyon kişiyi aşan bir kitle tarafından indirilerek en çok indirilen mobil oyun arasına girdi. Bu büyük başarıdan önce Rovio Games tabiri caiz ise kendi yağında kavrulan normal bir oyun geliştirici firma idi, Angry Birds ile milyonlara seslenen firma önünü alamayacağı bir bolluk içine girdi. Artık bir fenomen haline geldi.

1332419080_spaceicon512x512.png
Firma müthiş derece tutan bu oyununa sürekli yeni seriler getiriyor. Bu sefer de Angry Birds serisi ile karşımıza çıkıyor: Yeni oyunumuzda, yer gök kavramı kolayca ayırt edilebiliyor. Yer çekiminin kalktığı yeni oyunun görüntüleri görenleri şaşırtıyor. Oyuna farklı bir boyut kazandıran Rovio Games çıkardığı bu sürüm ile bu zamana kadar olan popülerliğini epey katlayacak gibi duruyor.

1332419049_66.jpg

Yeni oyunla birlikte farklı karakterler, yeni fizik motoru ve farklı yerçekimi ortamı ile müthiş kalitede bir oyun kullanıcıları bekliyor.  Rovio Games yeni  oyunu Space için şunları dile getirdi: “Angry Birds’ün tanıdığınız ve sevdiğiniz özelliklerine sahip olmasının yanı sıra yenilikçi ve tamamen farklı oyun tecrübesi sunuyor” dedi.

Oyun içinde dikkate çarpan bir diğer özellik ise yeni Space Eagles,  bununla birlikte ister oyun içinde toplayabiliyor, isterseniz satın alabiliyorsunuz, oyun levellerinde size yardımcı oluyor.

Ek olarak:
Angry Birds Space oyunu 60 yeni seviye, 6 yeni karakter ve sıfır- yerçekimi seçeneği bulunduracak. Ayrıca oyuna gelecek yeni bölümler ücretsiz güncellemeler halinde eklenecek.

Firma oyunun duyurusunu yapmak için NASA ile anlaştı ve uçuş mühendisi Don Pettit’in yardımlarıyla NASA ile ortak yapılmış bir duyuru videosu bile yayınlandı.  NASA’dan David Weaver’in açıklamasına göre Twitter’da geçen bir muhabbet uzayda yer alacak kuş ve domuzların harika bir eğitim fırsatı yaratacağı fikrine varmalarını sağlamış.


İndirme bağlantıları (Android için Ücretsiz)

Google Play Store - Angry Birds Space Ücretsiz!

iPhone’da 99 cent, iPad’de 2,99 dolar, PC’de 5,95 dolar ve Mac App Store’da 4,99 dolara satılıyor.

1332420222_video.jpgYorumlar
Misafir
Doğru değil sayın misafirimiz, oyunun internete düşmesi çok uzun bir süre gerektirir. Şuanda sadece Android işletim sistemli mobil cihazlar için ücretsiz olarak dağıtılıyor. Harici PC, MAC, iPhone ve iPad.. versiyonları ücretli..
Cevapla
Misafir
http://www.oyuntc.com/angry-birds-space.html buradaki angry birds space doğru mu adminim?
Cevapla
Misafir
Angry birds space kraloyun gibi sitelerde oynatılmaz ama çıktı ben crackinide atarak oynuyorum söz konusu Theta olunca kırılmaması için bir neden yok :)
Cevapla
Misafir
********angry-birds-space.html buradaki angry birds space doğru mu adminim? Teknolojioku : Hayır henüz öyle bir oyun bulunmuyor belirtilen linkte.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.