Mobil

Viber, geliştirilmiş yeni çağrı arayüzü ile iOS ve Android için güncellendi!

Viber geliştirilmiş yeni çağrı arayüzü ve ek özelliklerle 5.5 sürümüne yükseltildi.


VoIP, "Voice Over Internet Protocol" yani "Internet Protokolü Üzerinden Ses" (basitçe internet üzerinden yapılan sesli ve görüntülü telefon görüşmesi )uygulamaları söz konusu olduğunda Viber hala kayda değer bir seçenek olarak karşımıza çıkmakta. Eğer görüşmelerinizde  genelde Viber'ı kullanıyorsanız veya cihazınıza ilk olarak yüklemeyi düşünüyorsanız uygulamanın ilginizi çekebilecek yeni özelliklerle güncellendiğinin bilgisini vererek haberimize devam edelim.

1438721163_img20150804212904.jpg

Metin, ses ve video tabanlı popüler iletişim uygulaması Viber, iOS ve Android platformları için önemli özelliklerle güncellendi. Bu yenilikler arasında birebir veya grup görüşmelerinde mesajla kişi bilgisi paylaşma, daha kolay ve geliştirilmiş arayüz ve ses kalitesinde görüntülü arama, son aramalar listenizden veya kişinin profilinden doğrudan bir görüntülü konuşma başlatma ve en önemlisi "Viber out" kredisi almak için daha fazla yeni ödeme seçenekleri(Android'e özel) yer alıyor.

Eğer Viber kullanmanın yanı sıra daha kaliteli görüşme yapmak ve ek özelliklere sahip olmak istiyorsanız uygulamayı  iTunes App Store ve Google Play  üzerinden güncelleyebilir ya da cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.