Mobil

Viber rakiplerini zorluyor

Skype ve WhatsApp'ı geçecek!

Viber rakiplerini zorluyor

Microsoft bildiğiniz gibi yılların emektarı MSN’i Skype ile birleştirerek kullanıcılarına tek koldan hizmet vermeyi planlıyor. Bazı kullanıcılar Skype’tan eski nostaljik diyebileceğimiz deneyimi yaşayamadıklarını belirtirken bazı kullanıcılar zaten Skype kullanıyor.

Skype’ın yanı sıra son zamanlarda mobil uygulamaların da gelişmesiyle ve akıllı telefon kullanımının bilgisayarlarla yarıştığı bugünde Skype’ın da bir sürü rakibi var, örneğin WhatsApp ya da Viber.

1361966459_vibermesajlasma300x225.png

WhatsApp ve Skype’a rakip olarak gelen Viberde de büyük ve hızlı bir artış söz konusu. Ayrıca veriler Skype’ın son dönemlerde durgunlaştığını Viber’in ise hızla yükseldiğini belirtiyor. Viber CEO’su Talmon Marco Aralık ayında 140 milyon kullanıcıya ulaştıklarını ve her gün 400 bine yakın üye kazandıklarını belirtiyor.

Skype ile başlayıp WhatsApp ile devam eden bedava mesajlaşma, görüntülü konuşma ve benzeri uygulamalar kullanıcıların en çok ilgi gösterdikleri arasında.

Yorumlar
faruk
insan hayatını ekonomik olarak kolaylaştırıyor
Cevapla
Memo03
Bugun yükledim cok guzel bir uygulama...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.