vivo durmak bilmiyor: İşte Çinli şirketin yeni telefonuna ilişkin ilk özellikler

Dünyanın en önemli fiyat performans odaklı akıllı telefon üreticilerinden biri olan Vivo, Y56 5G modeli ile bir kez daha gündeme geldi.

vivo durmak bilmiyor: İşte Çinli şirketin yeni telefonuna ilişkin ilk özellikler

vivo, Hindistan'daki Y serisine yeni bir üye ekledi. Y100'ün tanıtımından sadece bir gün sonra, vivo Y56 5G piyasaya süren Çinli teknoloji şirketi, bu hamlesiyle fiyat performans odaklı akıllı telefon kategorisindeki diğer rakiplerine de ciddi bir göz dağı vermiş oldu. Yeni cihaz, Dimensity 700 yonga seti, 6,58 inç FHD+ LCD ekran ve 5.000 mAh batarya kapasitesi gibi özelliklere sahip.

Kamera bölümü, 50MP ana sensör ve 2MP derinlik sensörü yardımcısıyla birlikte gelirken, ön kamera bölümünde 16MP selfie kamerası bulunuyor.

vivo durmak bilmiyor: İşte Çinli şirketin yeni telefonuna ilişkin ilk özellikler

Dimensity 700 yonga setine 8GB RAM ve 128GB depolama eşlik ediyor ve depolama alanı microSD yuvası aracılığıyla genişletilebiliyor. Yazılım tarafında, Funtouch OS 13 ve Android 13'e dayalı olarak çalışan bir sistem mevcut. Ayrıca 5.000 mAh batarya, 18W hızlı şarj desteğine sahip.

vivo Y56, Siyah Motor ve Turuncu Parıltı renkleriyle geliyor ve INR 19,999 ($240) fiyat etiketine sahip. Cihaz, vivo'nun resmi web sitesinden sipariş edilebilir. vivo, Y serisine yaptığı bu eklemelerle Hindistan'da pazarda rekabet etme hedefini güçlendirdi. Y56 5G, yeni teknolojilere ve özelliklere uygun fiyatlı bir cihaz arayan müşteriler için uygun bir seçenek olabilir. vivo, Y serisine yaptığı bu güncellemelerle, üretim kalitesi ve dayanıklılık açısından müşterilerin taleplerini karşılamayı amaçlıyor.