Mobil

Vivo markasının bu yılın başlarında tanıttığı iQOO Z7 yakında geliyor!

Vivo iQOO Z7, Snapdragon 695 ile geliyor, Vivo iQOO Z7x, Snapdragon 782 ile geliyor.

Vivo markasının bu yılın başlarında tanıttığı iQOO Z7 yakında geliyor!

Çin merkezli bir akıllı telefon üreticisi olan Vivo, 2009 yılında kuruldu ve o zamandan beri özellikle Asya pazarında büyük bir başarı elde etti. Vivo, akıllı telefonları için yüksek kaliteli kamera sistemleri, hızlı şarj teknolojileri ve tasarım özellikleriyle bilinmekte.

Vivo'nun telefonları, genellikle yüksek kaliteli özelliklere sahip ve rekabetçi fiyat noktalarında sunulur. Şirket, özellikle selfie odaklı cihazlarıyla tanınır ve bazı modellerinde ön kameraya sahip pop-up mekanizmalar kullanmaktadır.

Vivo markasının bu yılın başlarında tanıttığı iQOO Z7 yakında geliyor!

Vivo markasının bu yılın başlarında tanıttığı iQOO Z7 yakında geliyor. Çin'den gelen sızıntılara göre seri, Snapdragon 695 yonga seti ile vanilya vivo iQOO Z7'ye ve Snapdragon 782 ile vivo iQOO Z7x adlı ikinci bir varyanta sahip olacak.

Z serisi, iQOO markasının orta seviye serisidir. Söylenti doğruysa ve temel iQOO Z7 gerçekten Snapdragon 695'e bağlıysa, bu, en azından küresel birim ile karşılaştırıldığında iQOO Z6'dan hiçbir gelişme olmadığı anlamına gelir.

Vivo markasının bu yılın başlarında tanıttığı iQOO Z7 yakında geliyor! - Resim : 1

Snapdragon 782, Snapdragon 778G+'dan biraz daha iyi ve teoride iQOO Z7x, iQOO Z6 Pro veya iQOO Z6x'ten daha iyi olmalıdır. Uygulamada, CPU frekansı ve tüm SoC, tüm kullanıcı deneyimi bulmacasının sadece küçük bir parçasıdır ve en hızlı çekirdeğin küçük bir yükseltmesinin büyük değişiklikler yapması pek olası değildir, ancak belki başka yerlerde daha fazla yükseltme göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.