Vivo Pad 3'ün özellikleri belli oldu

Vivo Pad 3'ün resmi listesi yayınlandı. Çeşitli varyant ve renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulacak bu tabletin detayları ilgi çekiyor.

Vivo Pad 3'ün özellikleri belli oldu

Vivo, Mart ayında tanıttığı Vivo Pad 3 Pro'dan sonra şimdi de Vivo Pad 3'ü resmi internet sitesinde sessizce listeledi. Cihazın ön satışları 28 Haziran'da başlayacak. Vivo Pad 3, dört farklı varyantta sunulacak: 8 GB RAM + 128 GB depolama, 8 GB RAM + 256 GB depolama, 12 GB RAM + 256 GB depolama ve 12 GB RAM + 512 GB depolama. Tablet, Bahar Dalgası Mavisi, İnce Mor ve Soğuk Yıldız Gri olmak üzere üç farklı renkte piyasaya sürülecek.

Vivo, Vivo Pad 3'ün diğer teknik özelliklerini henüz doğrulamadı. Ancak, bu cihazın, Mayıs ayında tanıtılan iQOO Pad 2'nin yeniden markalanmış bir versiyonu olması bekleniyor. Bu doğrultuda, Vivo Pad 3'ün beklenen özelliklerine bir göz atalım.

Vivo Pad 3'ün 12.05 inç büyüklüğünde, 2.8K çözünürlük sunan, 144Hz yenileme hızına ve 600 nit maksimum parlaklığa sahip bir LCD panel ile gelmesi bekleniyor. Cihazın Snapdragon 8s Gen 3 çipseti, LPDDR5x RAM, UFS 3.1 veya UFS 4.0 depolama seçenekleri ve 44W hızlı şarj destekli 10.000mAh batarya ile donatılacağı öngörülüyor.

Tablet, 5 megapiksel ön kamera ve LED flaşlı 8 megapiksel arka kamera ile birlikte gelebilir. Diğer özellikler arasında altı hoparlörlü bir sistem, 3D VC soğutma ünitesi, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4, USB-C (USB 3.2 Gen 1) portu ve Android 14 tabanlı OriginOS 4 yer alabilir.

Vivo Pad 3, güçlü donanımı ve çeşitli özellikleriyle dikkat çekiyor. Cihazın fiyatlandırma ve satış detayları henüz açıklanmadı, ancak ön satışların başlamasıyla birlikte bu bilgilerin de netleşmesi bekleniyor. Vivo Pad 3, şık tasarımı ve yüksek performans vaat eden özellikleriyle tablet pazarında iddialı bir seçenek olacağa benziyor.