Vivo S18 serisi yakında geliyor

Vivo, tasarım ve özelliklerdeki yeniliklerle dikkat çeken S18 serisini yakında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu serinin lansmanı, akıllı telefon pazarında büyük bir ilgi uyandıracak.

Vivo S18 serisi yakında geliyor

Vivo, bu hafta sonunda piyasaya sürmeyi planladığı S18 serisi akıllı telefonları ile teknoloji dünyasında heyecan yaratmaya hazırlanıyor. Bu yeni seri, altı ay önce piyasaya çıkan Vivo S17 serisinin devamı niteliğinde olacak. Şirket, geçtiğimiz birkaç gündür bu yeni telefonlar, yani Vivo S18, Vivo S18 Pro ve Vivo S18e'nin özelliklerini tanıtıyor. Benzer şekilde, bu ürünlerle ilgili diğer kaynaklardan da bilgiler alıyoruz.

Bu yüzden, resmi duyurularından önce bu telefonlarla ilgili neredeyse her şey zaten biliniyor. Bu makalede, bu yaklaşmakta olan telefonlarla ilgili tüm bilgileri bir araya getirdik. Vivo'nun yeni nesil orta segment akıllı telefonlarının ne gibi özellikler sunduğuna bir göz atalım.

Vivo S18 serisi yakında geliyor

Vivo S18 Serisinin Çıkış Tarihi Vivo S18 serisi, Çin'de 14 Aralık'ta piyasaya sürülecek. Seri, yerel saat ile öğleden sonra 2'de (GMT+8) başlayacak bir basın toplantısında tanıtılacak. Vivo S18 serisi, yeni bir tasarım ile geliyor. Vivo S18 ve Vivo S18 Pro'nun arka tarafındaki dikdörtgen kamera adasının boyutu, önceki modellerle hemen hemen aynı olacak, ancak sensörler farklı bir şekilde hizalanacak. Modül, eşit olarak iki bölüme ayrılacak. Sadece üst kısım kamera sensörlerini içerecek. Diğer yandan, alt kısımın kenarları boyunca yumuşak bir LED ışık ve içerisinde standart çift tonlu LED flaş bulunacak.

Telefonlar, arka panellerinde tüy benzeri bir desen ile dört renkte sunulacak: mor, yeşil, kırmızı ve siyah. Diğer taraftan, Vivo S18e ise dairesel bir kamera modülü ve düz çerçeve tasarımı ile gelecek. Ayrıca beyaz, siyah ve mor olmak üzere üç renk seçeneği ile piyasaya sürülecek.