Vivo S19 Pro'nun ekran, işlemci ve kamera detayları sızdırıldı

Vivo S19 Pro hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Ekran, işlemci ve kamera detayları merak uyandırıyor. Yeni modelin performansı hakkında daha fazla bilgi bekleniyor.

Vivo S19 Pro'nun ekran, işlemci ve kamera detayları sızdırıldı

Vivo’nun yeni S serisi telefonları S19 ve S19 Pro, Çin'in MIIT sertifikasyon platformunda görüntülendi. Bu, cihazların yakında piyasaya sürülebileceğini gösteriyor. Şimdi ise endüstri içinden bir kaynak olan Digital Chat Station, her iki telefonun bazı önemli özelliklerini sızdırdı.

Sızıntıya göre Vivo S19 Pro, 6.78 inç büyüklüğünde ve 1.5K (2800 x 1260 piksel) çözünürlüğe sahip bir OLED ekranla gelecek. Cihaz, MediaTek Dimensity 9200+ yonga seti ile desteklenecek ve 16GB’a kadar RAM ile 512GB depolama alanı sunacak.

Vivo S19 Pro'nun ekran, işlemci ve kamera detayları sızdırıldı - Resim : 1

Vivo S19 Pro'nun ekran, işlemci ve kamera detayları sızdırıldı

Kamera açısından, S19 Pro'nun arka tarafında üçlü kamera kurulumu bulunacak. Bu kurulum, 50MP ana sensör, 8MP ultra geniş sensör ve portre çekimleri için 50MP telefoto lens içerecek. Ön tarafta ise, 50MP çözünürlüğünde bir selfie kamerası yer alacak. Tüm bu donanımı destekleyecek 5.500 mAh. kapasiteli batarya, 80W hızlı şarj desteği sunacak.

Standart S19 modeline dair bilgiler ise biraz sınırlı. Duyumlar, cihazın Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 yonga seti ile geleceğini ve üst orta segmentte konumlanacağını gösteriyor. Bu model, Pro versiyonundan daha büyük bir 6.000 mAh. bataryaya sahip olacak ve aynı 80W hızlı şarj desteğini sunacak.

Vivo, genellikle S serisi akıllı telefonlarını altı ayda bir yeniliyor. Vivo S18 serisi Çin’de geçen Aralık ayında tanıtıldığına göre, Vivo S19 serisinin Haziran ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu akıllı telefonlarla ilgili yeni gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.