Mobil

Vivo V20 2021 Geekbench'te ortaya çıktı! İşte özellikleri

Vivo V20 2021 modeli Geekbench testinde ortaya çıktı. İşte telefonun belli olan özellikleri!

Vivo V20 2021 Geekbench'te ortaya çıktı! İşte özellikleri

Akıllı telefon sektöründe pastadan aldığı payı arttırmanın hesaplarını yapan Vivo, ülkemiz pazarına da giriş yapmıştı. İlk zamanlarda yüksek fiyat politikası ile dikkat çeken şirketin telefonları ilerleyen günlerde bir hayli ucuzlamış ve uygun hale gelmişti. Bu yılın Ekim ayında Vivo V20 isimli telefonunu piyasaya süren Çin merkezli teknoloji firmasının durmaya niyeti yok gibi gözüküyor. Gelen bilgiler, bahsi geçen telefonun 2021 modeli ile yakın zamanda karşımıza çıkacağını bizlere söylüyor.

Vivo V20 2021 Geekbench'te ortaya çıktı! İşte özellikleri

Vivo V20 2021 olarak isimlendirilen telefon Geekbench testinde gözüktü ve böylece modelin bazı özellikleri de ortaya çıktı. Buna göre telefon gücünü Qualcomm üretimi olan Snapdragon 675 yonga setinden alacak. Ayrıca bu işlemciye 8 GB RAM kapasitesi eşlik edecek ve böylelikle model kullanıcılarına iyi bir performans sunmaya çalışacak. Tüm bunların yanı sıra cihazın kutusundan Android 11 işletim sistemi ile çıkacağını da söylemeden geçmeyelim.

Vivo V20 2021 Geekbench'te ortaya çıktı! İşte özellikleri - Resim : 1

Telefon selefi ile karşılaştırıldığı zaman donanımsal yapısı itibari ile biraz daha düşük kalıyor. Hatırlanacağı üzere Vivo V20 modelinde Snapdragon 720G yonga seti ve 8 GB RAM kapasitesi kullanılmıştı. Bu da demek oluyor ki modelin 2021 versiyonu performans anlamında biraz daha ağır olabilir. Kamera detayları konusunda ise henüz herhangi bir bilgi yok. Bakalım Vivo V20 2021 isimli cihazın diğer özellikleri nasıl olacak? Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
💎G@kko💎
Vivoda şayomi ardına takılmış kalite desen yok f/p desen yok bu şartlarda piyasada tutunması zor görüni
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.