Vivo V29 Serisi çok iddialı bir şekilde geliyor!

Yakın zamanda tanıtılacak olan Vivo V29 serisinin özelliklerine dair bazı detaylar belli oldu. İşte detaylar!

Vivo V29 Serisi çok iddialı bir şekilde geliyor!

Teknoloji dünyasında heyecanla beklenen bir gelişmeler yaşanıyor. Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Vivo, üç yeni modelin yolda olduğunu duyurdu. Vivo V29 serisi, V29, V29 Pro ve V29e olarak adlandırılacak ve Haziran ayında piyasaya sürülen V29 Lite'a ek olarak gelecek.

Üç yeni model hakkında henüz her şeyi bilmiyoruz ancak bazı detaylar şimdiden belli oldu. Gelen detaylara göre V29 modeli, 4,505mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak ve bu bataryada 80W hızlı şarj desteği bulunacak. Bu, kullanıcıların uzun bir şarj deneyimi yaşaması ve ardından telefonlarını hızlı şekilde şarj etmesi anlamına geliyor.

Vivo V29 Serisi çok iddialı bir şekilde geliyor!

V29 Pro modeli, gücünü Dimensity 8200 yonga setinden alacakken, V29 modeli ise Snapdragon 778G+ ile çalışacacak. Bu yonga setleri 8GB RAM ile beraber kombine edilecek. Telefonlarda yer alacak olan dahili depolama alanları ise 128 GB ve 256 GB gibi iki farklı seçenek halinde sunulacak.

Vivo V29 ekran konusunda da oldukça iddialı. Telefon, 144 Hz ekran tazeleme oranı ile akıcı bir deneyim vadediyor. Ekran panelinin boyutu ve çözünürlüğü hakkında ise henüz detaylı bilgilere sahip değiliz.

Vivo, V29 serisi için henüz bir tanıtım tarihi belirlemedi, ancak FCC ve Google süreçlerini tamamlamış olması, lansmanın yakın olduğunu gösteriyor. Akıllı telefon tutkunları, yeni vivo V29 serisinin özellikleri ve tasarımı için sabırsızlıkla beklemeye devam ediyor. Vivo'nun, üst düzey performansa ve etkileyici kamera özelliklerine sahip bu yeni modellerle sektöre yeni bir soluk getirmesi kuvvetle muhtemel. Serinin Türkiye pazarına gelip gelmeyeceğini ise zaman gösterecek.