Vivo V29 serisi önemli özellikleriyle birlikte gün yüzüne çıktı

Çinli teknoloji şirketi Vivo tarafından geliştirilen V29 serisi, her geçen gün biraz daha fazla gün yüzüne çıkıyor.

Vivo V29 serisi önemli özellikleriyle birlikte gün yüzüne çıktı

Önemli bir teknoloji devi olan Vivo, V serisi akıllı telefonlarının yeni bir serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu serinin öne çıkan modellerinden biri olan Vivo V29 Pro, Hint sertifikasyon platformunda görüntülendi. Bu durum, modelin Hindistan'daki lansmanının yakın olduğuna işaret ediyor. Ancak ne yazık ki sertifikasyon listesi, cihazın özellikleri ya da fiyatı hakkında ayrıntılı bilgi vermiyor.

Vivo V29 Pro'nun, bildiğimiz kadarıyla MediaTek Dimensity 8200 yonga seti ile donatılması bekleniyor.

Vivo V29 serisi önemli özellikleriyle birlikte gün yüzüne çıktı

Bir GeekBench listesine göre, bu işlemciye 12GB'a kadar RAM eşlik edecek. Ayrıca benchmark platformu, cihazın kutudan çıktığında Android 13 işletim sistemi ve üzerinde Funtouch OS 13.1 özel arayüzü ile birlikte geleceğini ortaya koydu.

24 Temmuz 2023 tarihinde Vivo V29 Pro'nun tasarımının resmi olarak açıklandığını bildirdik. Akıllı telefon, arkasında 50 megapiksel üçlü kamera kurulumu ve önde 50 megapiksel selfie kamerası bulunacak. Ön tarafında yüksek bir 6.78 inç AMOLED FHD+ 120Hz ekran olması söylentiler arasında. Ayrıca Vivo V29 Pro'nun, yeniden markalanmış bir Vivo S17 Pro olabileceği de konuşuluyor. Ancak bu bilgi henüz teyit edilmedi, bu yüzden şimdilik kesin bir bilgi olarak kabul etmemekte fayda var.