Vivo V29 serisinden yeni haberler var

Akıllı telefon dünyasının en hızlı isimlerinden biri olan Vivo, yeni serisi üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Vivo V29 serisinden yeni haberler var

Çin merkezli teknoloji şirketi Vivo, Vivo V29 serisi akıllı telefonlar üzerinde çalıştığı iddia ediliyor. Son raporlar, seriye en az üç modelin dahil edileceğini açıkladı; Vivo V29 Lite, Vivo V29 ve Vivo V29 Pro. Şirket, ilk olarak Lite modelini piyasaya sürmeyi planlıyor. Vivo V29 Lite, Google Play Console'da görüldü ve son onayını Global Certification Forum (GCF) tarafından aldı.

Vivo'nun yeni modeli, V2244 model numarasıyla GCF veritabanında görüntülendi ve Vivo V29 Lite 5G adı altında onay aldı. Ancak, listelemede cihazın diğer özellikleri hakkında hiçbir bilgi yer almadı.

Önceki raporlara göre, Vivo V29 Lite 5G, FHD+ bir ekranla birlikte gelecek. AMOLED panelin, parmak izi tarayıcısı ile birleştirilmiş olabileceği de söyleniyor. Cihaz, Android 13 işletim sistemi ve FunTouch OS ile birlikte gelecek.

Vivo V29 serisinden yeni haberler var

Vivo V29 Lite 5G modelinde Snapdragon 695 yonga seti bulunacak. Cihazda 8 GB RAM yer alacak. Aynı cihazın, Çin pazarında Vivo Y78 6G olarak yeniden markalanacağı iddia ediliyor. Y78'in Çin sertifikaları, 5.000 mAh batarya ve 44W hızlı şarj özelliği ile geleceğini ortaya koyuyor.

Diğer yandan, Vivo, Çin'de Vivo Y78+ 5G orta segment telefonunu piyasaya sürdü. Cihaz, Vivo'nun Y serisindeki ilk eğimli kenarlı OLED ekran özelliğine sahip olmasıyla öne çıkıyor. Ayrıca, 50 megapiksel çift arka kamera, OIS desteği, Snapdragon 695 ve 44W hızlı şarj gibi diğer önemli özellikler sunuyor. Okuyucular, bu sayfayı ziyaret ederek Vivo Y78+ 5G modelinin özellikleri ve fiyatı hakkında daha fazla bilgi edinebilirler.