Vivo V30 Pro, ZEISS kamerasıyla fark yaratıyor

Vivo'nun yeni modeli V30 Pro, ZEISS işbirliği ile geliştirilen kamerası ve sunduğu 6 portre modu ile kullanıcılarına benzersiz bir fotoğrafçılık deneyimi sunmayı vaat ediyor.

Vivo V30 Pro, ZEISS kamerasıyla fark yaratıyor

Vivo, Zeiss işbirliğiyle gelişmiş kamera özelliklerine sahip V30 serisini Hindistan'da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu işbirliği, genellikle Vivo'nun üst düzey cihazları için ayrılmışken, V30 Pro ile orta segmente premium fotoğrafçılık özellikleri getirilmesi dikkat çekici bir ilk olma özelliği taşıyor. Resmi duyuru 28 Şubat'ta yapılacak olsa da, MySmartPrice raporunda Zeiss işbirliği ile gelen bir dizi önemli özellik zaten açığa çıkmış durumda. Ayrıca, cihazın tanıtım posterleri de Hindistan'da görülmeye başlandı, bu da lansmanın yakın olduğuna işaret ediyor.

V30 Pro modelinin, posterlere göre Zeiss kamera sistemiyle donatılacağı ve Optik Görüntü Sabitleme (OIS) ile Vivo'nun Aura ışığına sahip olacağı, fotoğraf kalitesini iyileştireceği belirtiliyor.

Vivo V30 Pro, ZEISS kamerasıyla fark yaratıyor - Resim : 1

Vivo V30 Pro, ZEISS kamerasıyla fark yaratıyor

Cihaz, farklı ışık koşullarında profesyonel düzeyde portreler ve videolar sunmayı amaçlayan altı ZeissStilPortre modu—Cine-flare Portre, Sinematik, Biotar, Planar, Distagon ve Sonnar—sunuyor. Ayrıca, cihazda Zeiss Sinematik Video Bokeh ve Zeiss Doğal Renk modu bulunacak, kullanıcılara gerçeğe uygun renklerle sinema kalitesinde video kaydı yapma imkanı sunacak.

Resmi özellikler listesi 28 Şubat'ta açıklanacak olmasına rağmen, çeşitli sızıntılar hem Vivo V30 hem de V30 Pro'nun 1.5K çözünürlük ve 120Hz yenileme hızına sahip kavisli AMOLED ekranla geleceğine işaret ediyor. Standart modelin Dimensity 8200 yonga seti, 12GB RAM ve Android 14 ile güçlendirileceği, V30 Pro'nun ise Snapdragon 7 Gen 3 SoC ile donatılacağı söyleniyor. Her iki modelin de 512GB'a kadar depolama, 5,000mAh batarya ve 80W hızlı şarj desteği sunacağı belirtiliyor.