Vivo V30 ve V30 Pro renk seçenekleri belli oldu

Vivo'nun yeni modelleri V30 ve V30 Pro, çekici renk seçenekleriyle dikkat çekiyor. Bu cihazların yakında yapılacak lansmanı, teknoloji severlerin merakını daha da artırıyor.

Vivo V30 ve V30 Pro renk seçenekleri belli oldu

Vivo'nun V30 ve V30 Pro modelleri, Hindistan'daki teknoloji meraklılarının ilgisini çekmeye devam ediyor. Özellikle bu cihazların renk seçenekleri büyük bir heyecan yaratıyor. Klasik Siyah, Andaman Mavisi ve Tavuskuşu Yeşili olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunan Vivo, bu renklerle Hindistan'ın zengin doğasını ve kültürünü yansıtmayı amaçlıyor. Tavuskuşu Yeşili, ülkenin milli kuşu olan tavuskuşunun göz alıcı renklerinden ilham alırken, Andaman Mavisi, Andaman ve Nikobar Adaları'nın büyüleyici sularını temsil ediyor.

V30 Pro, sadece dış görünüşüyle değil, aynı zamanda teknik özellikleriyle de dikkat çekiyor. Üçlü 50MP kamera kurulumu ile geniş manzaralardan detaylı yakın çekimlere kadar her türlü fotoğraf ihtiyacınızı karşılayacak.

Vivo V30 ve V30 Pro renk seçenekleri belli oldu

Ayrıca, Aura Işık Portre flaşı gibi özelliklerle fotoğrafçılık deneyiminizi bir üst seviyeye taşımayı vaat ediyor. Vivo'nun V serisinde bir ilk olan ZEISS ayarlaması ve ZEISS Stil Portre filtreleri sayesinde daha yaratıcı ve kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz.

2024'ün en ince telefonu olacağı söylenen V30 Pro, özelliklerden ödün vermiyor. 120Hz kıvrımlı ekran ve 5,000 mAh kapasiteli büyük bir batarya gibi özelliklere sahip. Vivo, bu cihazla Hindistan'daki kullanıcılara yerel kültürle uyumlu tasarımlar sunarken, performans ve stilden de ödün vermiyor. V30 ve V30 Pro'nun tüm detaylarının açıklanmasıyla ilgili heyecan dorukta ve Vivo'nun bu özel tasarımları, teknoloji dünyasında yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor.