Vivo X Fold 3 Pro'nun özellikleri beklentilerin üzerinde

Vivo'nun yeni katlanabilir telefonu X Fold 3 Pro'nun lansmanı gerçekleşti. Peki ama bu cihaz bizlere neler vadediyor?

Vivo X Fold 3 Pro'nun özellikleri beklentilerin üzerinde

Vivo, X Fold 3 Pro modelini Hindistan pazarına Haziran ayı başında sunmayı planladığını daha önce duyurmuştu. Bu cihaz, ham performans açısından en güçlü katlanabilir akıllı telefonlardan biri olarak dikkat çekiyor ve aynı zamanda güçlü bir kamera kurulumu da sunuyor.

Şimdi ise marka, cihazın yakında geleceğini Flipkart üzerinde yayınladığı bir mikrosite ile resmen duyurdu. Mikrositede şu an için özellikler veya detaylarla ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak, özelliklerin Çin modeline benzer olması bekleniyor.

Vivo X Fold 3 Pro'nun Hindistan modeli için beklenen özellikler şu şekilde sıralanabilir: Cihazın 8.03 inçlik bir ana ekranı ve 6.53 inçlik bir dış ekranı olacak. İç ekran 2.748 x 1.172 piksel çözünürlüğe sahipken, dış ekran 2.480 x 2.200 piksel çözünürlük sunacak. Her iki ekran da LTPO teknolojisini destekleyecek ve 120Hz yenileme hızına, 4.500 nit tepe parlaklığına sahip olacak. Güvenlik için ise ultrasonik parmak izi tarayıcısı bulunacak.

Vivo X Fold 3 Pro'nun özellikleri beklentilerin üzerinde - Resim : 1

Vivo X Fold 3 Pro'nun özellikleri beklentilerin üzerinde

Vivo X Fold 3 Pro, Snapdragon 8 Gen 3 işlemci ile çalışacak ve 16GB LPDDR5 RAM ile 1TB UFS 4.0 depolama kapasitesine sahip olacak. Cihaz, 5.700 mAh. batarya ile 100W kablolu hızlı şarj ve 50W kablosuz şarj özelliklerine de sahip olacak. Kamera kurulumu ise 50MP ana kamera, 50MP ultra geniş lens ve 3x optik zoom sunan 64MP periskop lens içerecek. Ön kamera ise 32MP çözünürlüğünde olacak ve markanın V3 görüntüleme çipini içerecek.

Diğer özellikler arasında stereo hoparlörler, kablosuz hi-fi ses desteği, Wi-Fi 7, çift 5G SIM yuvası ve NFC desteği bulunacak.

Vivo, bu etkileyici özelliklerle donattığı X Fold 3 Pro modelini Hindistan'da sunmaya hazırlanırken, cihazın piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı hakkında daha fazla detay bekleniyor. Hindistan'daki kullanıcılar için heyecan verici bir gelişme olan bu yeni model, özellikle teknolojik özellikleri ve güçlü kamera kurulumu ile dikkat çekiyor. Vivo'nun bu yeni katlanabilir telefonu, Hindistan pazarında büyük bir ilgi göreceğe benziyor.