Mobil

vivo X Fold ve X Note, mükemmel puanıyla dikkat çekecek!

vivo yeni cihazları X fold ve X note ile dikkat çeken paunlar elde etti. İşte şirketin beklenen cihazlarının özellikleri ve detayları.

vivo X Fold ve X Note, mükemmel puanıyla dikkat çekecek!

vivo bu hafta iki yeni cihazı piyasaya sürüyor: ilk katlanabilir, vivo X Fold ve devasa bir cihaz olan vivo X Note. Her ikisi de, özellikle ekranlar söz konusu olduğunda, kalite göz önünde bulundurularak üretildi. Her ikisi de DisplayMate'ten A+ puan aldı.

Şirket, yüksek kaliteli paneller ve malzemeler satın almasıyla biliniyor. X Fold'daki iç ekran, 1-120 Hz yenileme hızına sahip bir LTPO paneli, Samsung E5 yayıcı malzemeler ve Ultra İnce Cam (UTG) kullanıyor. X Note üzerindeki 21:10 ekran aynı zamanda E5 malzemeli bir LTPO panel.

vivo X Fold ve X Note, mükemmel puanıyla dikkat çekecek!

vivo

DisplayMate, vivo X Fold ekranının, parlak ortam ışığında görüntülendiğinde kontrastı artıran bir yansıma önleyici katmana sahip olduğunu yazıyor. 8” panel (10:9), boyutuna göre oldukça parlak, yani tamamen beyaz bir ekran performansı sergiliyior. Panel, mükemmel renk doğruluğu elde etmek için fabrikada kalibre edilmiş. Ayrıca sRGB'nin %142'sini ve DCI-P3'ün %113'ünü kapsayan geniş bir renk gamına sahip. Testler, ekranın katlandığı alanda herhangi bir görüntü düzensizliği ortaya koymadı.

Tümüyle, vivo X Fold ekranı, 19 akıllı telefon ekran performansı rekorunu elde etti ve A+ derecesini kazandı.

vivo X Note da bir A+ işareti aldı. Bu panel, %100 APL'de 996 nit ve düşük APL'de 1.426 nit ile fark edilir derecede daha parlak. Mükemmel bir şekilde kalibre edilmiş geniş bir renk gamı ​​sunabiliyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.