Mobil

Vivo X60 ailesinin bazı özellikleri sızdırıldı

Yakın zamanda tanıtılacak olan Vivo X60 serisi hakkında bazı özellikler sızdırıldı. İşte detaylar!

Vivo X60 ailesinin bazı özellikleri sızdırıldı

Merakla beklediğimiz Vivo X60 serisine yönelik zaman zaman bazı duyumlar alıyoruz. Tanıtım tarihi yaklaştıkça, bu duyumlar ve sızıntılar da giderek artıyor. Şimdi ise telefonların donanımsal yapısına dair bazı özellikler meydana çıkmış durumda. Ailenin büyük oranda orta segmente hitap edeceği düşünüldüğü zaman, bu özelliklerin oldukça iyi olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz. Dilerseniz hiç vakit kaybetmeden bahsedilen detaylar hakkında sizleri de bilgilendirmiş olalım.

Vivo X60 ailesinin bazı özellikleri sızdırıldı

İlk gelen bilgilere göre ailenin çoğu üyesi gücünü Qualcomm tarafından üretimi gerçekleştirilen Snapdragon 765G yonga setinden alacak. Çoğu üyesi diyoruz çünkü ailenin en büyüğünün Exynos 1080 işlemcisi ile gelebileceği de ifade ediliyor. Yine tüm bu işlemcilere  Adreno 620 grafik ara biriminin eşlik edeceği de önemli detaylar arasında yer alıyor. Gerek tasarımsal yapısı gerekse özellikleri ile pazarda söz sahibi olmasını umduğumuz modeller, hızlı şarj desteğine de sahip olacaklar.

Vivo X60 ailesinin bazı özellikleri sızdırıldı - Resim : 1

Vivo X60 Pro Plus hariç diğer telefonların 33W hızlı şarj desteğine sahip olmasına neredeyse kesin gözü ile bakılıyor. Bu modelin ise diğerlerinden farklı olarak 65W hızlı şarj desteğine sahip olması bekleniyor. Yani Vivo X60 Pro Plus hem diğerlerinden daha büyük bir bataryaya hem de daha hızlı şarj adaptörü ile pazardaki yerini alacak gibi gözüküyor. Yine serinin en güçlüsünün bu cihaz olacağı ifade ediliyor. Şimdilik bilinenler bu şekildeydi. Seri hakkında detaylar netleştikçe sizlerle paylaşmaya devam ediyor olacağız.

Yorumlar
💎G@kko💎
Vivonunda akıbeti şayomi givi olacak
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.